Бокс

ЧУ серед юнаків 2001-2002 рр.н.: Склад пар на 23.10.14

10:41 | 23 октября 2014

Сьогодні у м. Чернівці розпочинається чемпіонат України серед юнаків. Першого дня програма обіцяє бути надзвичайно насеченою, адже сьогодні у двобоях зійдуться аж 63 пари боксерів. Для більшості з них це перші змагання такого почесного та високого рівня, тому побажаємо хлопцям удачі та набуття нового корисного досвіду. Нашим читачам пропонуємо ознайомитись зі складом пар на перший день поєдинків у м. Чернівці.

ЧУ серед юнаків 2000-2001 рр.н.

21:25 | 22 октября 2014

Сьогодні, 22 жовтня у м. Чернівці відбулись офіційні процедури зважування та жеребкування спортсменів, які цього туманного осіннього ранку приїхали взяти участь у чемпіонаті України серед юнаків 2000-2001 рр.н. Всього до участі заявлено 23 області та більше 200 спортсменів, які були успішно допущені до змагань та поборються за медалі у своїх вагових категоріях.

Токарчук підтримав переможну ходу українських боксерів!

21:10 | 22 октября 2014

Українець Олексій Токарчук (вагова категорія 69 кг) закріпив переможний виступ українських боксерів у чвертьфінальному дні Чемпіонату Європи з боксу серед молоді, який в ці дні проходить проходить у Загербі.

У надзвичайно цікавому поєдинку наш боксер не залишив шансів білоруському боксеру Станіславу Купцову. Завдяки сьогоднішній яскравій перемозі наш боксер пробився до півфіналу чемпіонату Європи, гарунтувавши тим сами для себе нагороду чемпіонату Європи.

Нагадаємо, до півфінальної стадії змагань також пройшли українські боксери: Денис Пісоцький (вагова категорія 64 кг), Владислав Роленко (вагова категорія 75 кг) та Костянтин Пінчук (вагова категорія 91 кг).

Пінчук пробивається до півфіналу!

19:10 | 22 октября 2014

Три з трьох боксерів збірної України, які боксували у чвертьфінальних поєдинках денної сесії, пройшли до наступного раунду молодіжного чемпіонату Європи.

Закріпив успішні виступи українських боксерів перемогою лідер нашої команди у ваговій категорії до 91 кг - Костянтин Пінчук. У вирішальному чвертьфінальному двобої за нагороди наш боксер здолав представника Туреччини Мохаммеда Ялчіна.

Таким чином Костянтин Пінчук став третім боксером збірної України, який гарантував собі нагороди континентальної першості.

Роленко у півфіналі!

16:55 | 22 октября 2014

Чергову перемогу здобувають боксери збірної України в рамках чвертьфінального дня молодіжного чемпіонату Європи з боксу 2014.

У ваговій категорії до 75 кг право представляти нашу державу у півфіналах континентальної першості виборов Владислав Роленко. У яскравому чвертьфінальному поєдинку наш боксер здобув перемогу над представником Латвії Артйомс Ханевічес.

Таким чином Владислав став другим півфіналістом від збірної України, гарантувавши для себе нагороди цьогорічного розіграшу чемпіонату Європи.

Вітаємо! Так тримати!

Денис Пісоцький виходить до півфіналу чемпіонату Європи 2014

Лідер молодіжної збірної України у ваговій категорії до 64 кг Денис Пісоцький, здобуває впевнену перемогу у чвертьфінальному поєдинку чемпіонату Європи 2014 над представником Ірландії Гері Куллі та виходить до четвірки найсильніших боксерів континенту.

Завдяки сьогоднішній перемозі Денис Пісоцький гарантував для збірної України першу нагороду нинішнього розіграшу змагань. Маємо надію та впевненість, що не останню!

Вітаємо з перемогою!

Визначилися усі чвертьфіналісти чемпіонату Європи 2014

00:10 | 22 октября 2014

У Загребі відбулися заключні поєдинки 1/8 чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2014. Таким чином вже завтра, 22 жовтня, найсильніші боксери континенту розпочнуть боротьбу за потрапляння до медального заліку змагань.

Українець Роман Головащенко долучається до учасників проекту APB

13:40 | 21 октября 2014

Титулований український боксер, який представляє Вінницьку область, став п’ятим учасником від України у новоствореному проекті Міжнародної боксерської Асоціації – AIBA Pro Boxing (Професійний бокс AIBA). Про це повідомив координатор проекту APB в Україні Дмитро Гайструк.

Результати третього дня молодіжного чемпіонату Європи

10:40 | 21 октября 2014

Дві перемоги та дві поразки – такий підсумок виступів українських боксерів у третьому змагальному дні чемпіонату Європи з боксу серед молоді.

На Вінничині визначили трьох найкращих спортсменів вересня

11:25 | 20 октября 2014

На виконкомі відділення НОК Вінниччини, який відбувся 18 жовтня, визначали кращого спортсмена області у вересні. Розглядалося три варіанти: чемпіони України з боксу серед чоловіків Тарас Головащенко і Микола Буценко та чемпіон України з велоспорту (в олімпійській дисципліні) Владислав Кремінський. Думки членів виконкому розділилися. Звернули увагу, що Владислав Кремінський здобув, окрім «золота», ще й «бронзу» на цьому ж змаганні. Але, згідно із положенням, до уваги береться лише один, кращий, результат протягом місяця. Тому вирішили визначити одразу трьох кращих спортсменів місяця, які показали однакові результати.