Бокс

Вітаємо українських медалісток!

22:55 | 27 июля 2014

Чемпіонат Європи серед жінок-молоді та юніорок завершився для України із наступним результатом: дівчата спромоглися вибороти одну золоту, три срібні та три бронзові медалі! Вітаємо українських спортсменок!

ЧЄ серед молоді та юніорок: фінальний склад пар

22:10 | 26 июля 2014

Вже завтра в Італії пройдуть фінали чемпіонату Європи серед жінок-молоді та юніорок. Чотири українські спортсменки вийшли на фінішну пряму та готові поборотися за золото. Пропонуємо Вам ознайомитись із складом пар на останній, фінальний день змагань та не забувайте тримати кулаки за наших дівчат!

Чемпіони Європи 2014! Зустрічайте!

21:40 | 26 июля 2014

Українська збірна з боксу серед школярів виборола три європейські золота та довела, що із нашими спортсменами варто рахуватися, починаючи від наймолодшого віку. Ми, зазвичай, багато пишемо про спортивні досягнення та успіхи команди на світових рингах, проте рідко особисто знайомимо вболівальників із нашими переможцями. Та й взагалі, зізнаймося, рідко бачимо боксера поза рингом, знаємо як живуть та чим живуть українські спортсмени, що, власне, привело їх на перше в житті тренування і вже багато років веде до мети. Сьогодні ми постараємося трошки відкрити завісу та зазизнемо за лаштунки боксерського життя цьогорічних чемпіонів Європи. Отже зустрічайте! Саша Трутнєв, Діма Майдаков, Кирило Колесник!

Щасливі миті чеміпонату Європи

20:55 | 25 июля 2014

Максимів Мар`яна та Бойків Зоряна продовжують шлях до омріяних медалей! Вже завтра в Сан-Маріно, Італія, розпочнуться півфінали чемпіонату Європи для молодіжних збірних. Тримаємо кулаки за наших!

ЧЄ 2014: напередодні фіналів

11:25 | 25 июля 2014

Чемпіонт Європи дійшов своєї кульмінації - півфінальних двобоїв. Перед такою важливою подією учасниці мають відпочити, а отже поки дівчата проводять свій вихідний день ми можемо ще раз переглянути результати та розклади вирішальніх боїв.

Підготовка до літніх молодіжних Олімпійських ігор 2014

21:55 | 24 июля 2014

Наприкінці серпня, у Нанкіні (Китай), молодіжна збірна України з боксу розпочне витсупи на II літніх юнацьких Оліпмійських іграх 2014. Як наша команда готується до найвідповідальнішого старту року дивіться у нашому фотозвіті

ЧЄ 2014: результати третього дня

07:40 | 24 июля 2014

Українські спортсменки продовжують свої бої за європейські медалі! До Вашої уваги результати вчорашнього змагального дня, а також розклади наступних двох днів. Нагадаємо, що зараз в Італії у місті Сан-Маріно відбувається чемпіонат Європи для двох вікових категорій - молодь та юніорки. 

ЧЄ 2014: результати третього дня

07:55 | 23 июля 2014

Пропонуємо Вам ознайомитись із результатми нашої збірної за третій змагальний день чемпіонату Європи серед жінок-молоді та юніорок, а також переглянути склад пар на сьогоді, адже аж семи українським спортсменкам доведеться доводити сьогодні свою першість.

WSB група А: Українські Отамани проти кращих команд 4-ох континентів!

16:55 | 22 июля 2014

По завершенню IV-го сезону WSB та розподілу команад V-го сезону по підргупам, між фанатами Всесвітньої серії боксу продовжують точитися палкі дискусії щодо перебігу нового сезону, адже він обіцяє бути повним несподіванок! Особливу увагу привертає саме група А, до якої увійшли чемпіони попереднього сезони з Куби, лідери III-го сезону - Українські Отамани, півфіналісти IV сезону - команда Росії, завжди непередбачувана команда Німеччини, натхненні бійці з Мексики, досвідчені Пустельні Яструби з Алжиру та дві нові команди - Китайська та Марокканьска.

ЧЄ 2014: результати другого дня

07:25 | 22 июля 2014

Другий змагальний день став успішнішим для української збірної та одразу три наші спортсменки пройшли далі. Пропонуємо Вам переглянути результати другого змагального дня чемпіонату Європи, що проходить в Італії та ознайомитись із складом пар на сьогодні.

Страницы:
1 268 269 270 271 272 273 274 326