Бокс

Два ФІНАЛІСТИ та дві БРОНЗИ ЧЄ 2014

20:55 | 24 октября 2014

24 жовтня пройшли півфінальні поєдинки молодіжного чемпіонату Європи 2014, який в ці дні приймає Загреб (Хорватія). За результатами боїв 1/2 раунду змагань в активі збірної України: два фіналісти та два боксери здобули бронзові нагороди турніру.

Склад півфінальних пар молодіжного чемпіонату Європи 2014

16:55 | 24 октября 2014

До вашої уваги склад пар півфінального дня чемпіонату Європи з боксу 2014 серед молоді.

ЧУ серед юнаків: фотозвіт першого змагального дня

12:55 | 24 октября 2014

Пропонуємо Вам переглянути визначні миті чемпіонату України серед юнаків, який приймає місто Чернівці. Перший змагальний день складався з двох програм та церемонії відкриття: параду суддів і спортсменів, виступів чернівецьких ансамблів та вітальних слів почесних гостей та організаторів змагань.

ЧУ серед юнаків: результати 1-го дня та склад пар на 24.10

12:40 | 24 октября 2014

Наднапружений  перший день чемпіонату України з боксу серед юнаків, який днями проходить у місті Чернівці добіг кінця.  Ви пропонуємо Вам ознайомитись із іменами перших щасливців, які пройшли далі та дізнатись програму на 24 листопада 2014 року. Нагадаємо, що дані змагання є прямою перепусткою до збірної України серед юнаків на 2015 рік, а тому для юних спортсменів на наному етапі спортивної кар`єри є вирішальними.

Бадуліна та Буценко показали найкращі результати у оновленому рейтингу AIBA

11:40 | 23 октября 2014

Традиційно Міжнародна боксерська Асоціація (AIBA) оприлюднює оновлений рейтинг найкращих боксерів світу. Основні бали до якого зараховуються за результатами виступів боксерів на найбільших континентальних та світових змаганнях. Так, за підсумками рейтингу за жовтень 2014 року до списку найкращих увійшли 10 представників чоловічої та жіночої збірних України з боксу.

ЧУ серед юнаків 2001-2002 рр.н.: Склад пар на 23.10.14

10:41 | 23 октября 2014

Сьогодні у м. Чернівці розпочинається чемпіонат України серед юнаків. Першого дня програма обіцяє бути надзвичайно насеченою, адже сьогодні у двобоях зійдуться аж 63 пари боксерів. Для більшості з них це перші змагання такого почесного та високого рівня, тому побажаємо хлопцям удачі та набуття нового корисного досвіду. Нашим читачам пропонуємо ознайомитись зі складом пар на перший день поєдинків у м. Чернівці.

ЧУ серед юнаків 2000-2001 рр.н.

21:25 | 22 октября 2014

Сьогодні, 22 жовтня у м. Чернівці відбулись офіційні процедури зважування та жеребкування спортсменів, які цього туманного осіннього ранку приїхали взяти участь у чемпіонаті України серед юнаків 2000-2001 рр.н. Всього до участі заявлено 23 області та більше 200 спортсменів, які були успішно допущені до змагань та поборються за медалі у своїх вагових категоріях.

Токарчук підтримав переможну ходу українських боксерів!

21:10 | 22 октября 2014

Українець Олексій Токарчук (вагова категорія 69 кг) закріпив переможний виступ українських боксерів у чвертьфінальному дні Чемпіонату Європи з боксу серед молоді, який в ці дні проходить проходить у Загербі.

У надзвичайно цікавому поєдинку наш боксер не залишив шансів білоруському боксеру Станіславу Купцову. Завдяки сьогоднішній яскравій перемозі наш боксер пробився до півфіналу чемпіонату Європи, гарунтувавши тим сами для себе нагороду чемпіонату Європи.

Нагадаємо, до півфінальної стадії змагань також пройшли українські боксери: Денис Пісоцький (вагова категорія 64 кг), Владислав Роленко (вагова категорія 75 кг) та Костянтин Пінчук (вагова категорія 91 кг).

Пінчук пробивається до півфіналу!

19:10 | 22 октября 2014

Три з трьох боксерів збірної України, які боксували у чвертьфінальних поєдинках денної сесії, пройшли до наступного раунду молодіжного чемпіонату Європи.

Закріпив успішні виступи українських боксерів перемогою лідер нашої команди у ваговій категорії до 91 кг - Костянтин Пінчук. У вирішальному чвертьфінальному двобої за нагороди наш боксер здолав представника Туреччини Мохаммеда Ялчіна.

Таким чином Костянтин Пінчук став третім боксером збірної України, який гарантував собі нагороди континентальної першості.

Роленко у півфіналі!

16:55 | 22 октября 2014

Чергову перемогу здобувають боксери збірної України в рамках чвертьфінального дня молодіжного чемпіонату Європи з боксу 2014.

У ваговій категорії до 75 кг право представляти нашу державу у півфіналах континентальної першості виборов Владислав Роленко. У яскравому чвертьфінальному поєдинку наш боксер здобув перемогу над представником Латвії Артйомс Ханевічес.

Таким чином Владислав став другим півфіналістом від збірної України, гарантувавши для себе нагороди цьогорічного розіграшу чемпіонату Європи.