Бокс

Друга чвертьфінальна матчева зустріч «Отаманів» у Лондоні

18:55 | 22 апреля 2016

Сьогодні професіональний боксерський клуб «Українські отамани» проведе другу чвертьфінальну матчеву зустріч у Всесвітній серії боксу. Нагадаємо, у першому матчі наша команда поступилася з рахунком 1:4.

ЧУ серед юнаків: результати за 21 квітня

11:55 | 22 апреля 2016

До вашої уваги пропонується переглянути результати поєдинків за 21 квітня Чемпіонату України з боксу серед юнаків, який в ці дна проходить в Ужгороді.

"Українські отамани" зазнають поразки у першій чвертьфінальній матчевій зустрічі

11:25 | 22 апреля 2016

З рахунком 1:4 «Українські отамани» зазнали поразки у першій чвертьфінальній матчевій зустрічі Всесвітньої серії боксу.

Єдину перемогу для нашої команди приніс Валерій Харламов

«Українські отамани» пройшли офіційну процедуру зважування підгрупи «С2»

14:55 | 21 апреля 2016

Сьогодні у приміщенні готелю «RE Шордічь» пройшла офіційна процедура зважування учасників чвертьфінальної матчевої зустрічі у підгрупі вагових категорій «С2». Усі боксери вклалися у відведену вагу і вже завтра, 22 квітня, ми побачимо поєдинки за участю:

ЧУ серед юнаків 2016: результати та склад пар на 21 квітня

11:55 | 21 апреля 2016

До вашої уваги пропонується переглянути результати за 20 квітня поєдинків Чемпіонату України з боксу серед юнаків, який в ці дні проходить в Ужогороді.

Керівництво Федерації боксу Закарпатської області про Чемпіонат України

Перший віце-президент Федерації Боксу Закарпаття Михайло Данило та керівник Закарпатського відділення Олімпійського комітету Іван Риляк анонсували Чемпіонат України з боксу, який стартував в Ужгороді. В рамках ранкового ефіру на телеканалі Тиса-1 гості розповідали про програму змагань, кількість учасників, готовність Закарпатської збірної тощо. Деталі - у відео.

Вагу взято: «Українські отамани» та «British Lionhearts» пройшли офіційну процедуру зважування.

12:40 | 20 апреля 2016

Сьогодні у лондонському готелі «Шордіч» пройшла офіційна процедура зважування учасників чвертьфінальної матчевої зустрічі WSB за участю «Українських отаманів» та «British Lionhearts».

Леонід Лоївський: «Віддамо все для перемоги!»

01:25 | 20 апреля 2016

Головний тренер професіонального боксерського клубу «Українські отамани» поділився думками відносно найближчої матчевої зустрічі у Всесвітній серії боксу. Нагадаємо, 21 та 22 квітня «Отамани», в рамках чвертьфіналу WSB, зустрінуться з командою «British Lionhearts».

В Ужгороді стартував Чемпіонат України з боксу серед юнаків

19 квітня в Ужгороді стартував Чемпіонат України з боксу серед юнаків. До вашої уваги пропонується ознайомитись з графіками змагань, результатами поєдинків за 19 квітня та складом пар другого змагального дня.