Потужний данк Фесенка проти Динамо: відео

13:25 | 25 января 2016

Капітан збірної України Кирило Фесенко допоміг "Канту" перемогти "Динамо Сассарі" в матчі чемпіонату Італії – 86:78. Українець став найрезультативнішим у складі своєї команди.

Олександр Аносов: боротися до кінця – девіз Вінницьких блискавок

13:10 | 25 января 2016

У останньому матчі Жіночої ліги "Вінницькі блискавки" поступилися "Динамо-НПУ" (61:71). Про поразку та перспективи на наступний матч проти "ХДУ-Таврійська Зірка" прес-службі ФБУ розповів тренер вінничанок Олександр Аносов.

Одна перемога на чотирьох: українці в чемпіонаті Іспанії

11:40 | 25 января 2016

У чемпіонаті Іспанії зіграно матчі 17 туру. Подаємо результати за участі команд українських легіонерів.

ТБ-репортаж "ПАН+ПАНІ": у баскетбол виграють обидва Динамо

11:25 | 25 января 2016

Сюжет телеканалу Київ про перемоги чоловіків і жінок київського Динамо у Суперлізі і Чемпіонаті України відповідно

Найкращі моменти матчів НБА 25 січня: відео

11:10 | 25 января 2016

Команди НБА зіграли 25 січня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Матчі НБА 25 січня: результати і відео моментів

10:25 | 25 января 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Як Фесенко переміг Динамо в Італії: фотогалерея

08:40 | 25 января 2016

Капітан збірної України Кирло Фесенко допоміг "Канту" перемогти на виїзді "Динамо Сассарі" в матчі чемпіонату Італії. Наш баскетболіст став найрезультативнішим у складі своєї команди.

Результативність Фесенка допомогла Канту перемогти на виїзді

08:25 | 25 января 2016

Капітан збірної України Кирило Фесенко допоміг своєму "Канту" перемогти "Динамо Сассарі" в виїзному матчі 17 туру чемпіонату Італії – 86:78.

Прес-конференція після матчу Волиньбаскет-WOG - Миколаїв

23:25 | 24 января 2016

У матчі чемпіонату України Суперліга Фаворит Спорт "Волиньбаскет-WOG" поступився вдома "Миколаєву" з рахунком 78:80. Після гри гравці та тренери відповіли на запитання журналістів в рамках регламентної прес-конференції.

Марафон зупинок на користь Миколаєва

20:56 | 24 января 2016

Миколаїв є командою, яка в історії Волиньбаскету залишиться назавжди. Першу перемогу у Суперлізі Фаворит Спорт лучани здобули саме над корабелами. Але то було на початку грудня у Миколаєві. Що ж до звітного протистояння, то з самого початку команди йшли нога у ногу, рука у руку. Але не довго. За три хвилини до завершення першої чверті після двох влучних штрафних Жуковського гості відірвалися на 4 пункти, коли відставання Волиньбаскету сягнуло семи очок Чайковський взяв тайм-аут. Миколаїв грав холоднокровніше і комбінував різноманітніше, атакував з периметру, не забував про кидки здалеку. Напрочуд ефективним у цьому компоненті виявився Шостуха. Господарі провалили першу чверть 15:28.