Хосе-Ігнасіо Ернандес: «Чемпіонат у Києві не поступається за організацією дорослим ЄвроБаскетам» ВІДЕО

00:17 | 24 августа 2013 U16 Чемпіонат Європи завершився незабутнім фінальним матчем між збірними Іспанії та Сербії, у якому іспанці здобули чемпіонський титул на останніх секундах овертайму.

Жіноча збірна України U18 перемогла команду Литви

00:15 | 24 августа 2013

Жіноча збірна України U18 завершила другий раунд чемпіонату Європи (Дивізіон В).

Майк Фрателло: «Ігри в Польщі та Росії дуже важливі для нас» ВІДЕО

00:15 | 24 августа 2013 22 серпня чоловіча національна збірна України вирушила до Польщі, де 23 серпня о 20:00 за київським часом зіграє товариський матч з місцевою збірною, а 24-го о 16:30 – з командою Швеції.

Календар Чемпіонату України з баскетболу 3х3 2013 року.

Сформовано календар турнірів Чемпіонату України з баскетболу 3х3 2013 року.

Маркіян Лубківський: «Ми всі – одна велика команда» ВІДЕО

У малому залі київського Палацу спорту відбувся товариський матч між командою оргкомітету «ЄвроБаскет 2015» та командою волонтерів, які працювали на турнірі U16. Напруга тривала до останньої секунди матчу, і в результаті перемогу з різницею в одне очко здобула команда організаторів.

Закладено капсулу на місці будівництва «Харків Арени»

Сьогодні на місці будівництва багатофункціональної спортивної арени «Харків Арена» для ЄвроБаскету-2015 відбулася церемонія закладання капсули з посланням для майбутніх поколінь. У ній взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес, президент Федерації баскетболу України Олександр Волков, директор турніру Маркіян Лубківський, голова наглядової ради «Східно-Європейської паливно-енергетичної компанії» Сергій Курченко.

Національна збірна України перемогла команду Польщі

Чоловіча національна збірна України провела перший з двох товариських матчів у Любліні. За 5 секунд до завершення четвертої чверті українці поступалися полякам чотирма очками: Сергій Гладир реалізував триочковий кидок, а Пух Джетер перехопив м’яча, коли суперники вводили його з-за лицьової, і приніс перемогу українській збірній.