Марафон зупинок на користь Миколаєва

20:56 | 24 января 2016

Миколаїв є командою, яка в історії Волиньбаскету залишиться назавжди. Першу перемогу у Суперлізі Фаворит Спорт лучани здобули саме над корабелами. Але то було на початку грудня у Миколаєві. Що ж до звітного протистояння, то з самого початку команди йшли нога у ногу, рука у руку. Але не довго. За три хвилини до завершення першої чверті після двох влучних штрафних Жуковського гості відірвалися на 4 пункти, коли відставання Волиньбаскету сягнуло семи очок Чайковський взяв тайм-аут. Миколаїв грав холоднокровніше і комбінував різноманітніше, атакував з периметру, не забував про кидки здалеку. Напрочуд ефективним у цьому компоненті виявився Шостуха. Господарі провалили першу чверть 15:28.

У другій десятихвилинці Волиньбаскет спробував скоротити відставання. Певним чином йому це вдалося. На екваторі чверті після штрафних Кісільчука п'ять очок відділяли команди одна від одної. Миколаїв відзначився з гри лише на шостій хвилині чверті. Невдалі спроби господарів поцілити у кошик допомогли корабелам оговтатися. Сергій Кірлан був помітно незадоволений їхніми діями. Команди пішли відпочивати за рахунку 32:27 на користь гостей.

Надто мало господарі  забивали триочкових, реалізувавши одну з п'ятнадцяти спроб до перерви. Але поступово налагоджували свою гру. За дві з половиною хвилини до завершення третьої чверті Полюляк скоротив відставання до мінімуму. Команди продовжували грати у високому темпі на зустрічних курсах і за хвилину до завершення чверті невтомний Полюляк таки встановив рівновагу 51:51. Сергій Кірлан взяв тайм-аут. Але за 20 секунд до завершення чверті Глушко вивів господарів вперед 54:53. Кінець третьої чверті.

На початку заключної чверті Жуковський двоочковим знову схилив шальки терезів на бік гостей. Одразуж після цього травмувався Джексон. Але його відсутність Полюляк "відзначив" триочковим. Далі двічі поцілив Федчук, двоочковим і триочковим. 62:57. Нервова напруга у матчі сягнула апогею, коли Миколаїв спочатку скоротив відставання до мінімуму, а потім Цикалюк вже вивів гостей вперед 67:66. Втративши Джексона, Рудакова, Глушка Волиньбаскет догравав матч на жилах. На останній хвилині Кошовець не закинув триочковий, Миколаїв відповів влучним двоочковим. За 35 секунд до кінця Миколаїв попереду 74:70 і бере тайм-аут. Марафон зупинок у кінцівці гри краще провели гості. У підсумку 80:78 на користь Миколаєва.

Перед тривалим гостьовим турне Волиньбаскет хоч і поступився, але подарував своїм прихильникам порцію приємних емоцій. А Миколаїв після цієї перемоги наздогнав Запоріжжя у турнірній таблиці і тепер ділить з ним 6-7 місця.