Леонід Цай: не хочеться втрачати жіночий баскетбол у Бердянську

12:10 | 14 марта 2016

Бердянський ДЮСШ-БДПУ розпочав чемпіонат після того, як головний тренер команди Леонід Цай мав розмову з колишнім губернатором Запорізької області. Але попри відсутність належного ресурсу команда не пасе задніх у чемпіонаті, маючи високі шанси пробитися у плей-оф, а у Кубку України дісталася фіналу чотирьох. Чому ентузіазм не закінчується? Головний тренер бердянського ДЮСШ-БДПУ Леонід Цай розповідає про те, як грати в умовах безгрошів`я.

Капітан збірної України зробив переможний дабл-дабл в чемпіонаті Італії

11:40 | 14 марта 2016

Канту капітана збірної України Кирила Фесенка переміг Касерту в домашньому матчі 23 туру чемпіонату Італії – 92:69.
Наш центровий зробив дабл-дабл за 29 хвилин гри: 19 очок (8/10 двоочкових, 3/8 штрафних), 15 підбирань (6 в атаці), 2 передачі, 3 блок-шота.

Матчі НБА 14 березня: результати і відео моментів

11:10 | 14 марта 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

ВЮБЛ: Шостка-Суми продовжує боротьбу. Телерепортаж

10:25 | 14 марта 2016

У 5-му турі ВЮБЛ (серед команд, складених з юнаків 2001 р.н.) "Барси" (Суми-Шостка) виступи не зовсім вдало. Одноліткам з Черкаських Мавп поступилися взагалі дуже жорстко - 26:103. Чому ж увагу прикуто до переможених? Дивіться репортаж телеканалу Київ.

Київські динамівки обігрують Херсон: телерепортаж

10:10 | 14 марта 2016

Київські динамівки у жіночій лізі обігрують Таврійську Зірку 88:59.

Визначився переможець II турніру пам'яті Бориса Літвака

08:55 | 14 марта 2016

У Одесі завершився другий традиційний міжнародний юнацький турнір з баскетболу, присвячений пам'яті Бориса Давидовича Літвака.

Особливо цікавою виявилася інтрига в змаганні команд дівчат. До самої фінальної сирени останньої зустрічі шанси на перемогу в турнірі зберігали відразу 3 команди - збірна України 2002 року народження, одеська команда СДЮСШОР імені Літвака та дівчата з Білоруського "Бресту". Все ж збірна України зуміла здобути перемогу над білоруськими гостями і в підсумковій турнірній таблиці посіла перше місце. Не зайвим буде зауважити, що тренер збірної Валерій Жартун задіяв у грі п'ять представниць одеської СДЮСШОР імені Літвака. Сама ж команда з Одеси за відсутності "збірниць" посіла друге місце, на третьому фінішував білоруський "Брест". Бердянська "ДЮСШ" закінчила турнір на четвертій позиції.

У змаганні юнаків увсі основні питання вирішила зустріч старих "друзів-суперників" з Одеси та Южного. В очному двобої у другий день турніру "Хімік" здолав підопічних Дмитра Шаламова зі СДЮСШОР Літвака і практично забезпечив собі перше місце. Обидві команди з Одещини здолали усіх інших суперників. У підсумку переможцями турніру пам'яті Бориса Літвака серед юнаків стали вихованці Володимира Понько зі школи БК "Хімік", срібло у одеситів зі СДЮСШОР імені Літвака. Команда "Батумі" з Грузії перемогла київський "Тейваз" і фінішувала третьою.

Нагороди призерам вручали онук Бориса Давидовича - Олексій Літвак, директор СДЮСШОР імені Бориса Літвака, віце-президент ООФБ - Олексій Діберт, президент БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака" та благодійного фонду підтримки і розвитку юнацького та жіночого баскетболу в Одесі імені Йосипа Кесельман - Віктор Ворожко. Не зайвим буде зазначити, що привітати своїх земляків з команди "Батумі" приїхали президент Грузинско-Українського культурного центру Зураб Мікава і кінорежисер Надир Мачанов.

Одеські вболівальники дочекалися Кубок України

07:55 | 14 марта 2016

Одеський баскетбольний клуб Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака у фінальному двобої переміг київське Динамо, та вперше у своїй історії виборов Кубок України з баскетболу серед жіночих команд.