Хімік на класі переміг Миколаїв

19:40 | 13 марта 2016

У матчі Суперліги Фаворит Спорт Хімік здолав Миколаїв 83:60.

На початку суперництва Миколаїв спробував нав'язати свою гру господарям і це йому вдалося. Після того, як досвічений новачок корабелів Іванов на екваторі першої чверті збільшив перевагу гостей до 5 пунктів, Олег Юшкін взяв таймаут, але після цього капітан гостей Онуфрієв вдалим триочковим довів розрив до 8 очок. Коли Хімік почав скорочувати відставання, Онуфрієв знову закинув трюльник. Коли за півтори хвилини до завершення чверті Хімік таки вийшов вперед а Бєліков блок-шотомзупинив Чемякіна, миколаївців знову вивів вперед ветеран Іванов. 17:16 - перша чверть за гостями.

На початку другої десятихвилинки суперники продовжили "перетягування канату", по черзі виходячи вперед. Але Хімік потроху прибрав ініціативу до своїх рук. Коли Конєв довів перевагу господарів до семи очок, тайм-аут взяв Сергій Кірлан. Але Хімік продовжував тиснути. Той самий Конєв збільшив перевагу до восьми пунктів. Миколаїв хоч і був активнішим на підбираннях, втім у кошик не влучав. Миколаїв намагався тримати у грі Іванов, а господарів вів у відрив Конєв. За три хвилини до завершення першої половини його триочковий приніс 11-очкову перевагу Хіміку, невдовзі той самий Конєв добре розібрався під щитом суперника, і вже +12, потім Конєв чітко пробив штрафні, і перевага сягнула 14-ти пунктів. Миколаїв намагався триматися, але у другій чверті набрав більш ніж вдвічі меншу кількість очок: 13 проти 27.

У третій чверті Хімік продовжив тиск. Активізувався Попов, який у швидкому відриві провів дві результативні атаки поспіль. Таким чином перевага Хіміка сягнула вже 17 пунктів. Із завданням-мінімум южненці не могли не впоратися. Адже у суперництві з нижчою за класом і глибиною ротації командою трримати її на очковій відстані не є проблемою. Втім, капітан Миколаєва Онуфрієв набрав п'ять очок поспіль і показав партнерам - зброю складати зарано. Але за дві з половиною хвилини до завершення третьої чверті Антіпов двома штрафними довів перевагу до 20 очок. Після цього Миколаїв кінцівку чверті відіграв результативно 5:0.

Після того, як у заключній чверті Хімік вдався до стримуючого пресингу, спалах активності гостей згас. Вони продовжували огризатися, Ожегов час від часу брав гру на себе. Але підсумок став прогнозованим - 83:60.

Найрезультативнішим у складі господарів став Володимир Конєв (17 очок), у складі гостей - капітан Олексій Онуфрієв (15 очок).

Після цієї перемоги Хімік у турнірній таблиці Суперліги Фаворит Спорт наздогнав Динамо і ділить з киянами друге місце, маючи при цьому три гри у запасі. Наступний матч южненці проведуть у Кубку Європи ФІБА - 16 березня на виїзді розпочнуть чвертьфінальну серію до двох перемог з французьким "Елан Шалон".