Дзюдо

Дзюдо

«Бронза» Артема Бубиря

22:25 | 22 апреля 2018

Ще один дніпрянин виборов медаль кадетського Кубку Європи, що фінішував у неділю в Тепліце. Із Чехії українська команда повертається з двома бронзовими нагородами.

Вередиба бере чергову медаль

09:10 | 22 апреля 2018

У перший змагальний день Кубку Європи серед кадетів у чеському Тепліце Олег Вередиба здобув бронзову медаль у вазі до 55 кг.

І постає тінь сакури...

11:25 | 19 апреля 2018

На олімпійській базі "Конча-Заспа" добігає кінця сесія першого в історії України курсу Академії дзюдо IJF. Зараз навчання й іспити проходить друга група слухачів.

Відповідь на "питання № 1"

22:40 | 18 апреля 2018

26, 27 і 28 квітня у Тель-Авіві пройдуть поєдинки чемпіонату Європи. Відразу впало в око, що в списку нашої команди відсутня Дар"я Білодід. Пояснення було отримано у головного тренера збірної Віталія Дуброви.

Біля підніжжя Рудних гір

03:10 | 18 апреля 2018

21 і 22 квітня у чеському місті Тепліце розіграють медалі Кубку Європи серед кадетів. Україна заявила у цьому турнірі понад 60 спортсменів.