Олександр НАГІБІН: "Наші тренери хочуть і вміють навчатися"

12:40 | 02 мая 2018

Безумовно, однією із найголовніших подій квітня стала сесія Академії IJF.

Український "бронзовий" поєдинок

18:55 | 28 апреля 2018

У суботу - в останній змагальний день чемпіонату Європи - бронзову медаль у категорії понад 78 кг здобула Єлизавета Каланіна, перемігши у поєдинку за третє місце іншу українку Галину Тарасову. Таким чином, наша команда повертається з Тель-Авіва з двома бронзовими нагородами.

Марина Черняк здобула європейську "бронзу"!

19:10 | 26 апреля 2018

У перший змагальний день чемпіонату Європи в Тель-Авіві запорізька спортсменка Марина Черняк стала третьою у категорії до 48 кг. Дебютант турніру киянин Артем Лесюк посів п"яте місце у вазі до 60 кг.

Кто на что способен

12:10 | 25 апреля 2018

Завтра в Тель-Авиве стартуют поединки чемпионата Европы. Своими ожиданиями от сборников поделился главный тренер национальной команды Виталий Дуброва.

«Бронза» Артема Бубиря

22:25 | 22 апреля 2018

Ще один дніпрянин виборов медаль кадетського Кубку Європи, що фінішував у неділю в Тепліце. Із Чехії українська команда повертається з двома бронзовими нагородами.