"Карпати" впевнено здолали львівську "Галичанку"

20:25 | 16 мая 2014

І хоч ужгородська команда почала гру невпевнено, проте спільними зусиллями змогли наздогнати суперника і повести в рахунку. Обидві команди багато помилялися та хибили з семиметрової відмітки. З першої половини гри стало чітко зрозуміло, що ніхто не хоче поступатися, a завершився перший тайм з рахунком 10:10.

Другий тайм розтавив усі крапки над "і", команда Бориса Петровського пішла у відрив з перших хвилин завдяки голам Семаль. Уманець, Кот і Лєбєдєва не давали шансів голкіперам львів"ян, яких Василь Козар частенько змінював. Впевненіше себе у воротах стала почувати Гайович, яка разом із захистом нейтралізовували атаки "Галичанки".

Слід також відзначити, що упродовж всього матчу ужгородські фанати підтримували гандболісток, і команда подарувала їм перемогу.

Завершився матч перемогою ужгородських "Карпат" - 21:18.

Чемпіонат України. Суперліга. Жінки. 10-й тур. ІІ етап. Перший ігровий день. 16.05.2014 року
"Карпати" (Ужгород) - "Галичанка" (Львів) 21:18 (10:10) Статистика матчу