Суперліга. Жінки. 6 тур. ІІ етап. Перший ігровий день: "Галичанка" знову лідер чемпіонату

19:55 | 14 февраля 2014

Суперліга. Жінки. 6 тур. ІІ етап. Перший ігровий день. 14.02.2014 року

"Галичанка" (Львів) - "Реал-МОШВСМ-НУК" (Миколаїв) 29:22 (13:11) - гра пройшла в місті Городенка (Івано-Франківська область)

Городенка зустріла великий гандбол як і годиться – ажіотаж навколо матчу був. Потішили організатори короваями та подарунками для суддів, делегата та тренерів. Якщо чесно, то, на відміну від Львова, було відчуття свята. Але гості намагались настрій глядачам зіпсувати – миколаївчанки стартували краще, ніж наша команда. До перерви “Галичанка” зуміла зовсім трішки вийти вперед.

А в другому таймі почалось домінування львів’янок. Різниця досягала дев’яти очок. І хоч “Реал” намагався опиратись, хоч їхній тренер просив “не розслаблятись”, але стримати номінальних господарів було важко. У воротах рятувала команду Марія Гладун, а попереду тішили вболівальників феєричні Смолінг, Стельмах та Смбатян. Власне, чудовою була гра й інших “галичанок”, які в цей день були героями Городенки!

Завтра матч відбудеться не о 12:00, а об 11:00.

"Карпати" (Ужгород) - "ПУ-ДПС-БВУФК" (Ірпінь) - ігри перенесені на пізніші строки