«Галичанка» вдома двічі обіграла головного суперника у чемпіонаті України

13:41 | 15 октября 2017
Підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко  перемогли «Карпати» й продовжують очолювати турнірну таблицю. Підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко  перемогли «Карпати» й продовжують очолювати турнірну таблицю.
 13 і 14 жовтня львівська «Галичанка» в межах третього туру чемпіонату України з гандболу серед жінок сезону 2017/2018 рр. приймала на домашньому майданчику найпринциповішого суперника – ужгородські «Карпати». Найсильніші українські команди вперше зіграли між собою у новому суперліговому сезоні.  Львів’янки здолали гостей в обох матчах туру з рахунками 27:21 та 26:21.

У першій грі «карпатівкам» в певних проміжках вдавалося випереджати, однак і в першому таймі, і загалом у матчі перемогли «галичанки» – 27:21 (14:13).

А ось у другій грі «галичанки» не дозволили суперницям жодного разу вийти вперед. Та, попри це, матч був цікавим та досить напруженим.

Ужгородки зуміли відкрити рахунок лише на 5-ій хвилині матчу, маючи вже чотири пропущені м’ячі (4:1).

На 15-у хвилину гри «галичанки» збільшили свою перевагу до восьми м’ячів  (11:3).

Але надалі ужгородки повели відчайдушну боротьбу: їх не надломили ні два нереалізовані пенальті (на 2-ій і 7-ій хв.), ні суттєве відставання у рахунку.  З 16-ої до 21-ої хвилини гості вдало захистили свої ворота від львів’янок: не пропустили голи (в тому числі відбили пенальті), натомість самі  забили чотири м’ячі, скоротивши відставання (11:7).

Лідирували «Карпати» і в останню дев’ятихвилинку першого тайму. Гандболістки «Галичанки» влучили лише двічі (на 21 та 28-ій хв.) А «карпатівки» з 24-ої до 28-ої хв. щохвилинно розписувалися у воротах господарок, у підсумку залишивши там п’ять м’ячів.

Отож, на перерву команди пішли з мінімальним переважанням «Галичанки» – 13:12.

На початку другого тайму рахунок двічі зрівнювався: 13:13 (31 хв.) та 14:14 (32 хв.). Але з 35-ої до 43-ої хвилини «галичанки» нагадали, хто господар майданчику, забивши шість м’ячів та вберігши сухими свої ворота – 20:14.

Повторити сценарій першого тайму, тобто наздогнати “Галичанку”, «Карпатам» не вдалося. Найбільше, на що спромоглися – тричі скоротити відстань до трьох м’ячів (21:18 – 51-а хв., 22:19 – 55-а хв. та 23:20 – 56-а хв.).  Але і цього втримати ужгородки не змогли: в останню чотирихвилинку матчу влучили лише раз, а пропустили тричі. Фінальна сирена зафіксувала другу перемогу львів’янок з рахунком 26:21.

Чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2017-2018 рр.
Перший етап. Третій тур.
«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород).
13-14 жовтня. Львів. Спорткомплекс ЛНУ ім. І. Франка.
Судді: Олександр Ківерник (Чернівці) / Олександр Голіков (Одеса).
Делегат ФГУ: Валентин Вакула (Бровари).
Перший матч, 13 жовтня.
«Галичанка» - «Карпати» 27:20 (14:13)
 «ГАЛИЧАНКА»: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк – Софія Давидянц (5 голів), Наталія Воловник (4), Анастасія  Баранович (4), Ілона  Гайкова  (4), Наталія Савчин (3), Марина Коновалова (3) , Наталія Стрюкова (3), Мар’яна Маркевич (1), Юлія Головко, Ольга Василяка, Наталія Сабова, Тетяна Череп, Діана Колодійчак, Тетяна Поляк.
Тренери: Тетяна Штефан, Анжела Савченко.
«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько, Тея Чіковані – Анна Лезінська (7), Олександра Фурманець (4), Тетяна Кильч (4), Анастасія Мелекесцева (3), Ірина Компанієць (2), Вікторія Гичка (1), Яна Готра, Наталя Шипляк, Софія Безрукова, Катерина Купчак, Наталія Хім’як, Тетяна Рошко, Евеліна Савко, Мілана Шукаль.
 Головний тренер – Борис Петровський.
Семиметрові кидки (пенальті): 1 кидок / 1 реалізовано – 4/3.
Двохвилинні вилучення: Софія Давидянц, Наталія Воловник, Наталія Сабова – Анастасія Мелекесцева, Олександра Фурманець, Ірина Компанієць.
Попередження: Софія Давидянц, Анастасія Баранович – Анастасія Мелекесцева, Вікторія Гичка.

Другий матч, 14 жовтня.
«Галичанка» - «Карпати» 26:21 (13:12)
«ГАЛИЧАНКА»: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк – Ілона  Гайкова  (8 голів), Марина Коновалова (5), Софія Давидянц (3), Наталія Сабова (3), Наталія Воловник (2), Анастасія  Баранович (1), Наталія Савчин (1), Мар’яна Маркевич (1), Тетяна Череп (1), Тетяна Поляк (1), Наталія Стрюкова, Юлія Головко, Ольга Василяка, Діана Колодійчак.
«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько, Тея Чіковані – Анна Лезінська (5), Анастасія Мелекесцева (3), Тетяна Кильч (3), Яна Готра (3), Наталя Шипляк (3), Ірина Компанієць (2), Софія Безрукова (2), Олександра Фурманець, Вікторія Гичка, Катерина Купчак, Наталія Хім’як, Тетяна Рошко, Евеліна Савко, Мілана Шукаль.
Семиметрові кидки (пенальті): 2 кидки / 1 реалізовано – 5/2.
Двохвилинні вилучення: Софія Давидянц, Наталія Сабова (двічі), Наталія Стрюкова – Анастасія Мелекесцева.
Попередження: Наталія Воловник, Софія Давидянц, Наталія Сабова – Анастасія Мелекесцева.

Після третього туру «Галичанка» продовжує очолювати турнірну таблицю, відірвавшись від найближчого суперника на  4 очки.