В Конотопі вшанували пам"ять тренера – викладача з гандболу Попруги Ігоря Серафимовича

15:25 | 05 ноября 2013

У змаганнях взяли участь команди з Києва, Тернівки Дніпропетровської області, Гребінки Полтавської області, Сум, Шостки, Конотопа.

В місті Конотоп Сумської області з 2 по 4 листопада пройшов V Всеукраїнський турнір з гандболу серед команд дівчат 2001-2002 року народження та чоловічих команд пам’яті тренера-викладача відділення гандболу ДЮСШ М.Маміашвілі - Попруги І.С.

Три дні на спортивному майданчику велась запекла боротьба.

За підсумками змагань серед чоловічих команд перше місце виборола збірна Сум, другими стали вихованці І.С. Попруги, які представляють аматорський клуб ГК «Конотоп-МАСТ», третє місто посіли спортсмени з міста Гребінки Полтавської області.

Дуже цікаво пройшли змагання й серед команд дівчат 2001 – 2002 року народження. В останній зустрічі за перше місце зустрілися команди ДЮСШ «Стрімкий м’яч» м. Київ та місцеві вихованки відділення гандболу ДЮСШ М. Маміашвілі (тренер Москалець О.). В напруженій боротьбі перемогу одержали юні гандболістки з Конотопу - рахунок зустрічі 18:11, які і стали переможцями турніру.

Срібними призерками стали вихованки ДЮСШ «Стрімкий м’яч» м. Київ (тренер Соколовський В.). Третє місце за спортсменками міста Тернівка Дніпропетровська область (тренер Злобіна О.).

Усього в змаганнях взяли участь наступні команди: СДЮШОР №2 м. Києва (тренер Григорьєва Н.), КДЮСШ «Імпульс» м. Шостка (тренер Хлистун М.), КДЮСШ м.Шостка (Сємєненко Н.).

Всі учасники змагань отримали призи за участь, призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами. В кожній команді визначені кращі гравці, які були нагороджені призами від відділу міської ради у справах молоді та спорту, міського осередку Сумського обласного відділення НОК України.

Учасники та організатори змагань вдячні відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту, генеральному директору ТОВ «Торговий дім» Демидку В.О., міському осередку СОВ НОК України, адміністрації ДЮСШ М.Маміашвілі, випускникам відділення гандболу різних років за підготовку та якісне проведення змагань на Всеукраїнському рівні.