"Карпати" повторно переграли "Податкову"

00:55 | 03 ноября 2013

2 листопада, ужгородські "Карпати" в спортивному залі Броварів в повторній зустрічі одержали чергову перемогу над командою з Ірпеня "ПУ-ДПС-БВУФК".

В першому таймі "ужгородки" без проблем справлялися з атаками гандболісток з Ірпеня, і з рахунком 15:6 пішли на перерву. В другому таймі "карпатівки" багато грали в меншості, але це не завадило їм перемогти в зустрічі, а Світлана Шваб забила свій перший гол в цьому сезоні, з чим її і вітаємо.

«ПУ-ДПС-БВУФК» - «Карпати» *18:35 (6:15)
Арбітри: О.Ківерник, О.Голіков. Делегат ФГУ: Б.Юмашев (Київ).
"ПУ-ДПС-БВУФК"
: Москаленко, Єфремова; Харламова (5/1), Воскобойник (3), Литвинова, Власова (2), Гунтік, Донець, Власюк (4), Іванченко (1), Бабій, Осадча, Талімончак (3), Сервецька, Ковальська.
Головний тренер: Олександр Гурський.
"Карпати": Гайович, Артемчук, Сумарока; Цибуленко (8), Мигович (6), Воронова, Уманець (4), Тарасова (2/1), Кот (8/1), Парандій, Лезінська (1), Лебедева (1), Семаль (4), Кильч, Шваб (1).
Головний тренер: Борис Петровський.

Штраф: 12 - 14.

7-м: 3/2 - 3/2 (Тарасова незмогла переграти Єфремову - Гунтік попала в штангу воріт Сумароки)

Хід гри: 0:1, 1:4, 2:8 (10"), 4:13, 5:14 (24"), 6:15 - 7:16, 11:22 (40"), 13:28, 17:32, 18:35.