Футбол

Друга ліга: втрати «Миная», трансферна активність «Вереса» та проблеми «Таврії»

15:20 | 03 февраля 2019 Поступово заповнюються тренерські вакансії у друголігових командах.

Антракт у Прем'єр-лізі: «Динамо» перемогло ЦСКА завдяки голам гравців збірної України

13:35 | 03 февраля 2019 До вашої уваги — останні новини з життя клубів української Прем"єр-ліги, які продовжують підготовку до другої частини сезону.

Українські арбітри візьмуть участь у семінарі в Катарі

11:05 | 03 февраля 2019 У рамках підготовки до чемпіонату світу серед жінок, який цього року відбудеться у Франції, наші арбітри візьмуть участь у семінарі, який пройде у столиці Катару — місті Доха.

Результативний пас Маліновського приніс його «Генку» перемогу в чемпіонаті Бельгії

23:35 | 02 февраля 2019 У 24-му турі чемпіонату Бельгії «Генк» Руслана Маліновського здобув вольову перемогу над одним з аутсайдерів турніру.

Іван Петряк та його «Ференцварош» розпочав 2019 рік з перемоги у дербі

23:05 | 02 февраля 2019 У першому турі чемпіонату Угорщини після зимової перерви «Ференцварош» Сергія Реброва, Ігоря Харатіна та Івана Петряка здобув важку перемогу над «Гонведом».

Євген Коноплянка не допоміг «Шальке» уникнути домашньої поразки

22:50 | 02 февраля 2019 У 20 турі чемпіонату Німеччини «Шальке» Євгена Коноплянки вдома приймав гостей з «Боруссії» із Менхенгладбаху.

Юнацька збірна України з футзалу розпочала підготовку до матчів з Угорщиною

15:20 | 02 февраля 2019 Сьогодні розпочався навчально-тренувальний збір команди, який проходитиме в Ужгороді 2—5 лютого.

Суперник на Євро-2020. Збірна Люксембургу в товариському поєдинку зустрінеться з командою Данії

13:50 | 02 февраля 2019 Суперник збірної України у відбірній групі В кваліфікації Євро-2020 запланував проведення контрольного поєдинку з командою Данії.

Перша ліга: амбітні плани «Руху» та новини з таборів чвертьфіналістів Кубку України

11:05 | 02 февраля 2019 Чотири місяці велися перемовини між президентом ФК «Рух» Григорієм Козловським і відомим фахівцем Леонідом Кучуком.

Мар’ян Швед став четвертим українцем, що виступатиме у складі шотландського клубу

20:05 | 01 февраля 2019 До Мар’яна Шведа, який днями підписав угоду із «Селтіком», у складах шотландських клубів виступали три українські футболісти — Сергій Балтача, Олег Кузнецов та Олексій Михайличенко.