Футбол

Євген Коноплянка: «Андрій Шевченко дуже добре нас мотивував на Сербію»

10:05 | 08 июня 2019 Півзахисник збірної України Євген Коноплянка розповів про свої емоції після перемоги над сербами (5:0) у відборі до Євро-2020.

Віктор Циганков: «Присвячую свої голи рідним і друзям»

10:05 | 08 июня 2019 Півзахисник збірної України Віктор Циганков прокоментував перемогу синьо-жовтих над Сербією у відбірній грі Євро-2020 з рахунком 5:0: — Грати на такому стадіоні — одне задоволення.

Тренер збірної Сербії Младен Крстаїч: «Нам важко, але ми рухаємося далі»

06:35 | 08 июня 2019 Після поєдинку відбору до Євро-2020 Україна — Сербія (5:0) головний тренер гостей Младен Крстаїч поділився своїми думками із журналістами: «Хочу привітати збірну України із заслуженою перемогою.

Андрій Шевченко: «Переломний момент був, коли ми зуміли реалізувати свої можливості»

06:35 | 08 июня 2019 Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після матчу із Сербією, в якому його команда продемонструвала відмінні гру та результат.

Євро-2020. Збірна України ефектно розгромила Сербію та продовжує лідирувати у відбірній групі!

06:35 | 08 июня 2019 Підсумком матчу у Львові стала, мабуть, одна з найвизначніших перемог в історії збірної України.

Євро-2020. Литва та Люксембург зіграли у сприятливу для нас нічию

00:05 | 08 июня 2019 У другому матчі сьогоднішнього ігрового дня в групі В збірна Литви на своєму полі приймала Люксембург.

Юнацька збірна України з футзалу дізналася імена суперників у фінальному турнірі Євро-2019

00:05 | 08 июня 2019 У латвійській Ризі відбулася процедура жеребкування фінальної частини дебютного чемпіонату Європи серед юнацьких збірних із футзалу.

ЧС-2019 (U-20). У півфіналі мундіалю збірна України зіграє з командою Італії

00:05 | 08 июня 2019 Перемігши сьогодні у чвертьфіналі чемпіонату світу U-20 команду Колумбії — 1:0, збірна України кілька годин перебувала в очікуванні свого майбутнього суперника у півфіналі.

ЧС-2019 (U-20): гол Данила Сікана виводить збірну України до півфіналу турніру!

18:50 | 07 июня 2019 У чвертьфінальному поєдинку юнацького чемпіонату світу наша команда мінімально обіграла суперників із Колумбії.

Євро-2020. Україна — Сербія: усе найцікавіше в день матчу (оновлюється)

18:50 | 07 июня 2019 Сьогодні у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться матч відбірного турніру Євро-2020 Україна — Сербія.