ЧС-2019 (U-20): гол Данила Сікана виводить збірну України до півфіналу турніру!

18:50 | 07 июня 2019
У чвертьфінальному поєдинку юнацького чемпіонату світу наша команда мінімально обіграла суперників із Колумбії.

Перемога над збірною Панами в попередньому раунді дозволила синьо-жовтим дебютувати в 1/4 фіналу чемпіонату світу. У порівнянні з тим поєдинком Олександр Петраков зробив дві зміни — місце Цітаішвілі зайняв Кащук, а у воротах замість викликаного до національної збірної Луніна з’явився Кучерук.

Зі старту поєдинку українці почали гостро атакувати, що вилилося в удар Кащука у площину та непоганий момент Булеци. А вже на 11-й хвилині Сікан вивів нашу збірну вперед, скориставшись відсутністю порозуміння між голкіпером та захисником колумбійців. Цей м’яч став для Данила вже четвертим на польському мундіалі.

Суперники відповіли неточними ударами Ангуло й Алварадо, а друга половина першого тайму запам’яталася грубощами зі сторони латиноамериканців, які заробили чотири жовті картки. Незадовго до перерви після розіграшу кутового Бондар головою пробив вище цілі.

Другий тайм активно розпочали колумбійці, вони володіли м’ячем, однак жодних дивідендів їм це не принесло. Натомість синьо-жовті отримали хороший шанс на 63-й хвилині, коли удар Корнієнка парирував кіпер, після чого Віктор віддав пас на Цітаішвілі, і той не влучив у порожній кут воріт.

Ближче до завершення основного часу опоненти активізувалися. Ернандес та Карбонеро відзначилися дальніми ударами, а Сандовал на 81-й хвилині віддав дуже небезпечну передачу в штрафному збірної України. Утім, на цьому атакувальні потуги Колумбії завершилися. А незабаром латиноамериканці залишилися вдесятьох — за фол проти Попова пряму червону отримав Карбонеро. На жаль, сам Денис зазнав травми й не зміг продовжити поєдинок.

У підсумку синьо-жовті здобули чергову перемогу в рамках чемпіонату світу. Тепер 11 червня у Гдині вони посперечаються за путівку до фіналу з переможцем матчу між командами Італії та Малі.

ЧС-2019 (U-20). 1/4 фіналу

Колумбія — Україна — 0:1 (0:1)

Гол: Сікан (11).

Колумбія: Мієр, Куеста (к), Арройо (Сандовал, 60), Баланта, Переа (Карбонеро, 46), Ангуло, Алварадо (Кайседо, 71), Ернандес, Сіністерра, Палма, Вера.

Запасні: Фонталво, Лемус, Карвахал, Амайя, Теран, Колорадо.

Тренер: Артуро Рейес.

Україна: Кучерук, Бондар (к), Попов (Сафронов, 86), Чех, Булеца, Бескоровайний, Сікан (Супряга, 61), Корнієнко, Дришлюк, Конопля, Кащук (Цітаішвілі, 46).

Запасні: Різник, Веремієнко, Хахльов, Мусолітін, Устименко, Снурніцин.

Тренер: Олександр Петраков.

Арбітр: Мустафа Горбаль (Алжир).

Попереджені: Баланта (27), Палма (35), Арройо (38), Ангуло (44) — Кащук (24), Цітаішвілі (78), Бескоровайний (88).

Вилучений: Карбонеро (86).

7 червня. Лодзь. Міський стадіон.

1/8 фіналу

02.06.2019. Італія — Польща — 1:0. 02.06.2019. Колумбія — Нова Зеландія — 1:1 (по пенальті — 5:4). 03.06.2019. Уругвай — Еквадор — 1:3. 03.06.2019. Україна —Панама — 4:1. 03.06.2019. Сенегал — Нігерія — 2:1. 04.06.2019. Японія — Південна Корея — 0:1. 04.06.2019. Франція — США — 2:3. 04.06.2019. Аргентина — Малі — 2:2 (по пенальті — 4:5).

1/4 фіналу

07.06.2019. Італія — Малі. 19.30 (Тихи). 07.06.2019. Колумбія — Україна — 0:1. 08.06.2019. США — Еквадор. 18.30 (Гдиня). 08.06.2019. Південна Корея — Сенегал. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/2 фіналу

11.06.2019. Переможець пари 9 — Україна. 18.30 (Гдиня). 11.06.2019. Переможець пари 11 — переможець пари 12. 21.30 (Люблін).