Ліга Європи. «Шахтар» переміг «Вольфсбург» у першому матчі 1/8 фіналу

03:05 | 13 марта 2020
Підопічні Луїша Каштру здобули перемогу в поєдинку із двома нереалізованими 11-метровими.

Через ситуацію з коронавірусом гра за рішенням УЄФА проходила за порожніх трибун. Гірники мали перевагу у володінні м’ячем та досить швидко відкрили рахунок. Брукс напрочуд невдало зіграв після прострілу Ісмаїлі, і м’яч завис у повітрі, чим і скористався Мораес, завдавши влучного удару головою. 0:1.

У першому таймі арбітр двічі в аналогічних ситуаціях після перегляду відеоповтору за допомогою системи VAR призначав 11-метрові — після влучання м’яча в руку спочатку Арнольда, а потім Матвієнка. Але представники обох команд нагодою не скористалися. Коваленко пробив несильно та дозволив Кастельсу здійснити сейв, а Вегхорст не влучив у площину.

На початку другого тайму Брукс реабілітувався, зрівнявши рахунок після подачі кутового. Але останнє слово залишилося за гірниками. Маркос Антоніо відзначився на добиванні після того, як Кастельс перевів у поперечину м’яч, надісланий зі штрафного Аланом Патріком.

У матчі взяли участь футболісти «Шахтаря», викликані на найближчий збір національної команди України: Пятов, Кривцов, Матвієнко, Коваленко (нереалізований пенальті, замінений на 66-й хвилині), Мораес (гол), Коноплянка (вийшов на заміну на 88-й хвилині).