Кубок України. «Динамо» в меншості перемогло «Олександрію» в додатковий час та стало третім півфіналістом

04:20 | 12 марта 2020
Суперники зустрілися між собою вдруге за п’ять днів.

Суперники зустрілися між собою вдруге за п’ять днів. Минулої суботи на полі «Олександрії» в рамках чемпіонату Прем’єр-ліги перемогли динамівці.

Після рівного початку зустрічі ближче до перерви кияни заволоділи перевагою, але, окрім двох невлучних ударів здалеку у виконанні Сидорчука та прострілу від Миколенка, більше нічого біля воріт Паньківа не створили.

На початку другого тайму Русин, який щойно вийшов на заміну, із лінії штрафного пробив у стійку. Але одразу ж після цього біло-сині залишилися в меншості через другу жовту картку Кадірі. Наприкінці основного часу господарям вдалося провести контратаку та забити м’яч, але після підказки системи VAR арбітр не зарахував гол Русина через офсайд.

Рахунок було відкрито лише в додатковий час. На початку другого екстратайму швидку атаку «Динамо» влучним ударом завершив Циганков із передачі Кендзьори.

У матчі взяли участь футболісти збірної України, викликані Андрієм Шевченком на найближчий збір національної команди: Паньків з «Олександрії»; Шабанов, Миколенко, Караваєв (замінений на 87-й хвилині), Шепелєв (вийшов на заміну на 84-й хвилині), Циганков (вийшов на заміну на 87-й хвилині, гол) із «Динамо».

Кубок України. 1/4 фіналу

«Динамо» (Київ) — «Олександрія» — 1:0 (0:0, 0:0)

Гол: Циганков (106).

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (к), Кадірі, Буяльський (Шепелєв, 84), Караваєв (Циганков, 87), Вербич (Андрієвський, 117), Соль (Русин, 46). Запасні: Бойко, Цітаішвілі, Дуелунд. Тренер: Олексій Михайличенко.

«Олександрія»: Паньків (к), Мишенко (Задерака, 34), Бухал, Дубра, Мірошніченко, Довгий (Грицук, 75), Гречишкін, Банада (Безбородько, 108), Лучкевич, Третьяков (Шендрик, 118), Сітало. Запасні: Білик, Запорожан, Пашаєв. Тренер: Володимир Шаран.

Київ. НСК «Олімпійський». Арбітр — Романов В. М. (Дніпро), асистенти арбітра — Шлончак С. М. (Черкаси), Володін В. В. (Херсон), четвертий арбітр — Дердо О. В. (Чорноморськ), спостерігач арбітражу — Швецов В. Б. (Одеса). Арбітр ВАА — Бойко С. М. (Київська обл.), асистент ВАА — Скрипка А. М. (Кропивницький), спостерігач ВАА — Петров В. Д. (Харків). Делегат УАФ — Кучер О. М. (Рівне). Офіцер безпеки УАФ — Дзюбак В. Ф. (Рівне).

Попереджені: Кадірі (45), Сидорчук (55), Попов (84) — Бухал (58), Довгий (74), Мірошніченко (105), Гречишкін (120+3), Шендрик (120+3).

Вилучений: Кадірі (55, друге попередження).

Кубок України-2019/2020. 1/4 фіналу: офіційні дані