Прем’єр-ліга. «Дніпро-1» здобув вольову перемогу над «Динамо» в матчі з двома вилученнями

23:50 | 28 февраля 2020
Сьогодні матчем «Дніпро-1» — «Динамо» стартував 20-й тур чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Сьогодні матчем «Дніпро-1» — «Динамо» стартував 20-й тур чемпіонату України серед команд Премєр-ліги.

Поєдинок став третім в українському чемпіонаті з використанням VAR, причому другим — за участю «Динамо» після дебюту системи в матчі киян із «Ворсклою». І допомога відеоасистента знадобилася рефері матчу у трьох важливих епізодах.

Уже на 6-й хвилині після перегляду відеоповтору арбітр Катерина Монзуль вилучила з поля Буяльського, який порушив правила проти Вакулка. Навіть у меншості «Динамо» зуміло повести в рахунку після вдалого виконання 11-метрового Вербичем. Причому пенальті було призначено також після звернення рефері до системи VAR, яка допомогла визначити, що на Русині господарі сфолили у штрафному. І втретє відеоповтор допоміг арбітру розібратися з порушенням Польового на Караваєві, після якого гравця дніпрян також було вилучено.

У другому таймі господарі поля завдяки хет-трику Супряги, який належить «Динамо» та виступає за «Дніпро-1» на умовах оренди, спочатку відігралися, а потім повели в рахунку, закріпили успіх та зрештою святкували перемогу. Чемпіон світу серед збірних U-20 вийшов на заміну на 63-й хвилині та встиг забити тричі.

У матчі у складі динамівців узяли участь гравці національної збірної України: Миколенко, Шабанов, Сидорчук, Буяльський (вилучення), Шепелєв (жовта картка, замінений на 84-й хвилині), Караваєв (замінений на 77-й хвилині), Циганков (вийшов на заміну на 77-й хвилині).