Сьогодні стартує Зимова першість-2020 серед жіночих команд вищої ліги

19:20 | 17 февраля 2020
У дев’ятому розіграші змагань, що передують відновленню чемпіонату, візьмуть участь шість команд.

Із 17-го по 21 лютого в Чернігові проходитиме Всеукраїнський турнір «Зимова першість»-2020, в якому братимуть участь команди вищої ліги, повідомляє Всеукраїнська асоціація жіночого футболу. Змагання відбудуться на оновленому стадіоні СДЮШОР «Юність», який вміщує до 3 тис. глядачів.

Турнір проходитиме за коловою системою. Тривалість матчів — два тайми по 30 хвилин. У разі нічиєї в основний час проводитиметься серія післяматчевих пенальті. За перемогу будуть нараховуватися три очки, за перемогу в серії пенальті — два, за поразку в серії пенальті — одне, за поразку — нуль.

12.00

Усі матчі транслюватимуться у прямому ефірі на офіційному Youtube-каналі Української асоціації футболу.

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді