Ліга Європи. «Динамо» зіграло з «Лугано» внічию й не змогло вийти із групи

00:05 | 13 декабря 2019
У заключному турі групового етапу Ліги Європи київське «Динамо» зіграло внічию зі швейцарським «Лугано» й завершило виступ у турнірі.

Для проходу до наступного раунду біло-синім була необхідна тільки перемога. За них через дискваліфікацію не могли зіграти Сидорчук, Вербич і Шабанов. Також відзначимо повернення у ворота Бущана. У «Лугано» також вистачало кадрових проблем, які накладалися на відсутність турнірної мотивації, тож «Динамо» в останньому турі розраховувало на позитивний результат.

Українці з початку зустрічі заволоділи ініціативою, часто били по воротах, однак у площину не влучали. Постріл Миколенка заблокували, Бєсєдін спочатку пробив вище, а згодом трохи не встиг на простріл Віталія. На 31-й хвилині Артем упустив найкращий момент у таймі, коли з кількох метрів не влучив у порожні ворота. Також варто відзначити штрафний удар Циганкова над «дев’яткою» й гол Буяльського, не зарахований через офсайд.

«Лугано» майже нічого не показувало в атаці, але на 45-й хвилині скористалося втратою концентрації обороною «Динамо». Дальмонте прорвався правим флангом і навісив, а Араторе відкрив рахунок. Одразу ж міг відновити рівновагу Караваєв, але після рикошету м’яч пролетів повз ворота.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Шанс змарнував Караваєв, який не зумів точно замкнути простріл на дальній стійці. Незабаром захисник «Лугано» в останній момент завадив відзначитися Попову. На 61-й хвилині «Динамо» знову ледь не забило, коли м’яч після удару Буяльського влучив у стійку, а Бєсєдін не зумів добити.

Наприкінці зустрічі да Кошта вступав у гру кілька разів, виручивши після ударів Циганкова, Соля й Буяльського. У компенсований час Циганков таки пробив голкіпера суперників, однак більшого кияни не досягли. Тож  1:1 і підсумкове третє місце у групі, яке означає завершення для «Динамо» єврокубкового сезону.

У матчі взяли участь гравці, що викликалися на останній збір національної збірної України: Миколенко, Караваєв, Буяльський, Шепелєв, Циганков (гол), Бєсєдін (замінений на 81-й хвилині).