Прем’єр-ліга. «Олександрія» наблизилася до лідерів, «Колос» піднявся до першої шістки

00:20 | 08 декабря 2019
Сьогодні відбулися два матчі 17-го туру Прем’єр-ліги, який є передостаннім у поточному році.

Сьогодні відбулися два матчі 17-го туру Премєр-ліги, який є передостаннім у поточному році. Обидві зустрічі завершилися перемогами господарів поля з великим рахунком.

«Олександрія» напередодні виїзду до Гента на поєдинок Ліги Європи розібралася з «Ворсклою». Полтавська команда протрималася більше тайму, але на 59-й хвилині Запорожан із пенальті, призначеного за фол Сапая на Безбородьку, відкрив рахунок. А потім Ковалець, який вийшов на заміну замість травмованого Банади, протягом 10-ти хвилин оформив дубль.

Кандидат до збірної України Юрій Паньків провів у воротах «Олександрії» повний матч.

Три очки до скарбнички дозволили підопічним Володимира Шарана підтягнутися до лідерів. Натомість команда Руслана Костишина, яка також святкувала успіх, піднялася відразу на три рядки та принаймні на день увійшла до першої шістки. Чотири сухі м’ячі у ворота «Дніпра-1» забезпечили «Колосу» найбільшу перемогу за недовгу історію виступів клубу в Прем’єр-лізі. Дублем у ворота дніпрян відзначився Вільхамссон. Ісландський новачок команди з Ковалівки демонструє чудову результативність, забивши у трьох поєдинках три м’ячі.

17 тур

06.12.2019

«Шахтар» — «Олімпік» — 3:0 (1:0)

07.12.2019

«Олександрія» — «Ворскла» — 3:0 (0:0)

Голи: Запорожан (59, з пенальті), Ковалець (75, 85).

«Колос» — «Дніпро-1» — 4:0 (1:0)

Голи: Вільхамссон (14, з пенальті, 53), Ільїн (57), Смирний (78).

17.00

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді