Ліга чемпіонів УЄФА з футзалу. «Продексім» поступився іспанській «Барселоні»

19:50 | 21 ноября 2019
Херсонський «Продексім» не встояв перед іспанською «Барселоною» в другому турі еліт-раунду футзальної Ліги чемпіонів УЄФА.

Після перемоги над господарями міні-турніру з білоруської «Столиці» на підопічних Хаві Родрігеса чекало випробування чемпіоном Іспанії.

Українці забили швидкий м’яч, проте суперники через кілька хвилин уже були попереду. На перерву «Продексім» пішов, мінімально поступаючись у рахунку.

У другому таймі «Барселона» збільшила свою перевагу, проте один гол записав до активу Михайло Зварич. На жаль, зрівняти рахунок херсонцям не вдалося. Натомість іспанці закріпили перевагу четвертим голом.

Ліга чемпіонів УЄФА з футзалу. Еліт-раунд. Група D

1 тур

«Барселона» (Іспанія) — «Спарта» (Чехія) — 2:1 (1:1)

«Столиця» (Білорусь) — «Продексім» (Україна) — 1:2 (0:1)

2 тур

«Продексім» (Україна) — «Барселона» (Іспанія) — 2:4 (1:2)

Голи: Роніньо (2), Зварич (32) — Дієго (3), Феррао (8), Шираіші (29), Лозано (40).

«Продексім»: Ципун — Ланько, Роніньо, Скорий, Волянюк — Давід, Сорокін, Зварич, Шотурма, Білоцерківець, Бессалов, Корсун, Савенко.

3 тур

23.11     11.00     «Спарта» — «Продексім»

23.11     13.30     «Барселона» — «Столиця»

Переможці кожної з груп проб’ються до Фіналу чотирьох Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу, який проходитиме 23—25-го або 24—26 квітня 2020 року на майданчику одного з учасників.