U-17: юнацька збірна України здобула другу перемогу у кваліфікації Євро-2020 — над командою Албанії

22:35 | 16 ноября 2019
Підопічні Олександра Петракова змогли зламати опір албанської збірної лише у другому таймі.

У другому турі кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17) юнацька збірна України зустрічалася з командою Албанії, яка в перший ігровий день поступилася господарям змагань, португальцям, із рахунком 0:4.

Утім, легкої прогулянки в підопічних Олександра Петракова не вийшло. Незважаючи на повну ігрову перевагу в першому таймі, забити синьо-жовтим так і не вдалося. З атак нашої команди почалася й друга половина зустрічі. Досить сказати, що за весь матч українці подали 15 кутових (суперник — жодного) і завдали 18 ударів по воротах (албанці — один).

Відкрила ж рахунок збірна України на 57-й хвилині завдяки точному удару нападника «Карпат» Дмитра Шостака. Після цього тиск на ворота суперника не зменшився, і на 84-й хвилині синьо-жовті таки змусили оборону албанців помилитися ще раз. Після передачі Лебедєва з кутового точним ударом відзначився захисник «Шахтаря» Марк Мампассі. 2:0.

Голи: Дм. Шостак (57), Мампассі (84).

Україна: Ісенко, Козик, Мампассі, Роман, Очеретько, Яцик (Лебедєв, 72), Кононов, Булеза, Хлань (Микитишин, 61), Волошин (Ден. Шостак, 73), Дм. Шостак (Попов, 61).

Албанія: Симоні, Мехметі (Таярі, 90), Прека, Цеху, Мітай, Мата (Міфтіу, 89), Касемі (Фейзула, 89), Папа, Гюзі (Дервіші, 73), Яначі, Люша (Тора, 29).

Попереджені: Роман (90+6) — Папа (62), Цеху (90+1).

Україна — Португалія — 17.00

До елітного раунду вийдуть дві найсильніші команди кожної з 13-ти груп і чотири кращі збірні, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться в березні 2020 року.

В елітному раунді всі учасники будуть розподілені на вісім груп. Переможці груп і сім кращих других команд (за результатами матчів із першою та третьою збірними своєї групи) вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро — Естонії. Фінальний турнір відбудеться в травні 2020 року.