WU-17: у своєму другому матчі кваліфікаційного раунду Євро-2020 дівоча збірна України зіграла внічию з командою Чехії

16:05 | 23 октября 2019
Свій другий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2020, що проходить у Сербії, українські дівчата проводили проти чеських однолітків, які після першого туру лідирували у групі разом із господарками.

У матчі, що проходив у Старій Пазові, підопічні Сергія Сапронова, які поступилися на старті Сербії, першими пропустили м"яч. Уже на 7-й хвилині Стржіжова з передачі Чордаш оформила швидкий гол. На 16-й хвилині одна з атак українок ледь не стала вдалою, однак Кухаренко влучила в каркас воріт.

Відігратися нашим дівчатам вдалося на 41-й хвилині. Довганик, якій асистувала Іванченко, зрівняла рахунок, але більшого синьо-жовтим досягти не вдалося. Доля головного завдання збірної України на цьому етапі — здобуття путівки до еліт-раунду — вирішиться в останньому турі.

Євро-2020 (WU-17). Кваліфікаційний раунд. Група 8

Чехія (WU-17) — Україна (WU-17) — 1:1 (1:1)

Голи: Стржіжова (7) — Довганик (41).

Чехія (WU-17): Беранкова, Оглідалова, Душачкова, Кочанова, Тханова (к) (Праженкова, 90+1), Чордаш, Гола (Пувова, 56), Стржіжова (Павлічкова, 75), Єжкова, Кубічкова, Хуварова.

Україна (WU-17): Келюшик, Войтенко, Іванченко (Каверзіна, 62),  Христюк (к), Ольхова, Тян, Довганик (Семків, 80), Мироненко (Борисюк, 46), Кухаренко, Мущенська (Глущенко, 80), Корнацька.

Сербія — Чехія         15.00

До еліт-раунду відбору Євро-2020 (WU-17) вийдуть команди, що посіли перше та друге місця в кожній з 11-ти груп кваліфікаційного раунду, і чотири кращі треті команди (за результатами матчів із першою та другою збірними своїх груп). Там вони приєднаються до Іспанії та Німеччини. Жеребкування цієї стадії відбудеться 21 листопада поточного року, а матчі — навесні 2020 року.