Руслан Маліновський узяв участь у божевільному матчі в італійській Серії А

01:05 | 20 октября 2019

У першому поєдинку 8-го туру італійської Серії А «Аталанта» півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського гостювала в «Лаціо» в Римі.

Українець утретє за сезон з’явився на полі з перших хвилин, а його команда вже після першого тайму вигравала в суперника — 3:0. Утім, втримати таку перевагу гості не змогли, пропустивши після перерви тричі. 3:3.

Наразі, маючи в активі 17 очок, «Аталанта» посідає третю сходинку в турнірній таблиці Серії А.

Додамо, що в цьому сезоні Руслан Маліновський провів у складі свого бергамського клубу дев’ять матчів.

Комментарии
Футбол 03:50 | 14 ноября 2019 Головний тренер збірної Естонії Карел Волайд: «Важко очікувати змістовних дій від того складу, який зіграє проти України» Футбол 00:05 | 14 ноября 2019 На матчі національної збірної України на «Славутич-Арені» в Запоріжжі очікується аншлаг! Футбол 00:05 | 14 ноября 2019 U-17: у першому матчі кваліфікації Євро-2020 підопічні Олександра Петракова перемогли команду Грузії Футбол 00:05 | 14 ноября 2019 Новини з табору збірної України: повернення Миколенка, хвороба Коноплянки та переїзд до Запоріжжя Футбол 19:20 | 13 ноября 2019 Сергій Сидорчук: «Мені буде приємно зіграти за національну команду в рідному місті» Футбол 19:20 | 13 ноября 2019 Андрій Шевченко: «У найближчих матчах можна очікувати на дебюти у збірній» Футбол 19:20 | 13 ноября 2019 U-19: юнацька збірна України стартувала у кваліфікаційному раунді Євро-2020 із перемоги над Естонією Футбол 14:35 | 13 ноября 2019 Збірна України з футзалу на початку грудня проведе товариські матчі з Хорватією Футбол 10:35 | 13 ноября 2019 Сьогодні юнацькі збірні України U-17 та U-19 розпочинають виступ у кваліфікаційних турнірах Євро-2020 Футбол 08:50 | 13 ноября 2019 Новини з табору збірної України: перше тренування та інтерв’ю для УЄФА