Прем’єр-ліга. «Шахтар» розгромив «Колос» перед поверненням до Ліги чемпіонів

00:20 | 19 октября 2019
Першим із клубів елітного дивізіону після перерви на матчі збірних повернувся до внутрішніх змагань «Шахтар», на якого вже найближчого вівторка очікує поєдинок Ліги чемпіонів із загребським «Динамо».

Гірники приймали в Харкові «Колос» і здобули чергову перемогу, яка стала 11-ю в поточному чемпіонаті, а з урахуванням попереднього турніру — 13-ю. Безпрограшна ж серія донеччан у Прем’єр-лізі віднині складає 40 матчів. Причому з настільки великим рахунком, 6:0, гірники виграли вперше в сезоні.

Євген Коноплянка уперше забив за «Шахтар» із гри (раніше робив це з 11-метрового), а Тайсон відзначив 250-й офіційний матч за клуб дублем та трьома гольовими передачами.

Варто також зауважити, що матч «Шахтар» — «Колос» став першим, у якому через дискваліфікацію після чотирьох жовтих карток у технічній зоні був відсутній тренер. Мова про наставника ковалівців Руслана Костишина.

У складі гірників участь у матчі взяли гравці, які були викликані на жовтневий збір української національної команди: Пятов, Матвієнко,  Коноплянка (гол), Коваленко, Мораес (два голи та гольовий пас, замінений на 72-й хвилині), Марлос (вийшов на заміну на 63-й хвилині).