U-21: молодіжна збірна України в гостях перемогла однолітків із Греції

20:20 | 14 октября 2019
Долю зустрічі підопічні Руслана Ротаня вирішили після перерви, забивши у ворота господарів два м"ячі.

Сьогодні відбувся товариський матч молодіжних збірних Греції та України. На правах господарів греки почали поєдинок активніше, але, окрім трьох стандартних положень у дебюті, більше нічим не запам"яталися. І якщо говорити загалом, то перший тайм пройшов за повної переваги синьо-жовтих, хоча по-справжньому небезпечних моментів за цей час вдалося створити тільки два. На 10-й хвилині Конопля після передачі Бондаря вийшов сам на сам, проте не зміг переграти голкіпера, а на 27-й хвилині після передачі Алібекова під гострим кутом на рандеву з воротарем збірної Греції виходив Русин, але затягнув з ударом. На 32-й хвилині Русину таки вдалося забити, але, на думку місцевого арбітра, форвард зробив це з офсайду.

У перерві тренери збірної України, напевно, внесли корективи, оскільки вже на 53-й хвилині синьо-жовті відкрили рахунок. Після передачі Смирного результативним ударом здалеку відзначився Шапаренко. Став Смирний асистентом і в другому голі, який на 58-й хвилині забив Русин.