Збірна України з пляжного футболу програла Парагваю і втратила шанси вийти до півфіналу Всесвітніх пляжних ігор

06:20 | 14 октября 2019
У другому поєдинку групового раунду Всесвітніх пляжних ігор підопічні Євгена Варениці зазнали поразки від команди Парагваю.

Після прикрої поразки у своєму стартовому матчі Всесвітніх пляжних ігор від команди Ірану (4:5) збірна України, щоб зберегти бодай теоретичні шанси на вихід із групи, мала сьогодні обов"язково перемагати Парагвай.

Як і в поєдинку з іранцями, синьо-жовті добре розпочали гру. Після першого періоду вони вели з рахунком 3:2. Голами у складі нашої команди відзначилися Андрій Пашко (двічі) та Олег Зборовський. У другій 12-хвилинці Костянтин Макеєв довів нашу перевагу до двох м"ячів — 4:2.

Але третій період, на жаль, виявився провальним. Підопічні Євгена Варениці пропустили тричі й поступилися з рахунком 4:5. Таким чином, збірна України втратила шанси на вихід до півфіналу Всесвітніх пляжних ігор.

Всесвітні пляжні ігри. Груповий раунд. Група С

Парагвай — Україна — 5:4

Голи: К. Бенітес (8, 12, 25), Охеда (28), Неруш (36, автогол) — Пашко (3, 11), Зборовський (12), Макеєв (23).

Парагвай: Ролон, Морініго, Лопес, Охеда, Г. Бенітес, Кабальєро, Ескобар, Баррето, Карбальо, К. Бенітес, Сентуріон, Чавес.

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, Щериця, Глуцький, Пачев, Войтенко, Макеєв, Войток, Пашко, Зборовський, Хижняк.

В іншому матчі нашої групи збірна Ірану по пенальті переграла команду Сенегалу — 3:1 (ігровий час — 8:8).