U-19: другий товариський матч між збірними України та Греції завершився внічию

16:05 | 10 октября 2019
Кращим гравцем поєдинку став воротар синьо-жовтих Анатолій Трубін, який відбив 11-метровий.

Другий товариський матч між юнацькими збірними України та Греції відбувся сьогодні на НТК ім. В. Баннікова. Нагадаємо, що в першому спанингу цих команд перемогу здобули підопічні Олега Кузнецова — 2:1.

Як і в першій грі, активніше почали гості. Правда, близько до своїх воріт синьо-жовті суперника не підпускали. Свої удари греки завдавали з-за меж штрафного майданчика, але практично всі вони були неточними. Правда, на 30-й хвилині в межах штрафного українців арбітр угледів порушення правил із боку Батагова. Але партнера підстрахував Трубін, який відбив удар з 11-метрової позначки від Цоліса.

А от в українців до перерви гра попереду знову не клеїлася. Нападник Ерік Шуранов увесь тайм перебував на голодному пайку. Останнього пасу нашій команді явно не вистачало.

Із перших хвилин другого тайму греки знову побігли вперед, а синьо-жовті чекали свого шансу в контратаках. У такому ключі гра тривала до середини 45-хвилинки. Тільки після цього підопічні Олега Кузнецова спробували показати, хто господар поля. Утім, греки додали у швидкості, і гра знову перемістилася до воріт Трубіна, на рахунку якого виявилося кілька сейвів.

І кінцівка поєдинку пройшла під диктовку збірної Греції. Українці в цей час мали пару перспективних випадів, але голом, на жаль, вони не завершилися.

Товариський матч

Україна (U-19) — Греція (U-19) — 0:0

На 30-й хвилині Цоліс не реалізував пенальті (воротар).

Україна (U-19): Трубін, Мудрик, Калинчук, Махонін, Рудавський, Підручний (Якуба, 65), Гуров (Гірний, 61), Батагов, Шамич (Гудзинський, 46), Духота (Снісар, 65), Шуранов (Сікан, 46).

Нагадаємо, що ця збірна України готується до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-19). Свої матчі команда Олега Кузнецова проведе 13-го, 16-го й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.