Прем’єр-ліга. «Десна» закріпилася на другій позиції завдяки голу у ворота «Олімпіка» на 90-й хвилині

07:05 | 06 октября 2019
Сьогодні стартував 10-й тур Прем’єр-ліги.

Сьогодні стартував 10-й тур Премєр-ліги. У кожному із трьох суботніх матчів брали участь команди, що замикають турнірну таблицю.

Першими на поле вийшли «Ворскла» з «Маріуполем» — колективи, кожен з яких мав чотириматчеву серію без перемог. Тепер цей серіал для полтавців та приазовців, що розійшлися миром, продовжився до п’яти поєдинків. Але команда Віталія Косовського при цьому хоча б уперше за п’ять останніх турів не програла. Причому господарі врятувалися від поразки в компенсований час — Васін забив після подачі Баєнка.

На останніх хвилинах вирішилася й доля протистояння в Чернігові. Артем Фаворов приніс господарям перемогу у грі з аутсайдером — «Олімпіком», який у середині другого тайму залишився в меншості після вилучення Завійського, — на 90-й хвилині. «Десна», яка є одним із лідерів чемпіонату, до цього матчу не могла виграти на своєму полі тричі поспіль, а її домашня серія без забитих м’ячів перервалася на 371-й хвилині.

Не обійшовся без вилучення й поєдинок у Львові. Але якщо Завійський заробив червону картку в ігровому моменті, то львівський бразилець Педро залишив свою команду в меншості ще в першому таймі через непристойний жест на адресу суперника. Але чисельну перевагу «Зоря» реалізувати не зуміла. ФК «Львів» нарешті заробив одне очко в таблицю після чотирьох поразок у першості поспіль.