М'яч Андрія Ярмоленка допоміг його «Вест Хему» перемогти «Манчестер Юнайтед»

21:20 | 22 сентября 2019

У 6-му турі англійської Прем’єр-ліги «Вест Хем» атакувального півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка на власному полі приймав «Манчестер Юнайтед».

Наш футболіст вийшов у стартовому складі господарів і на 44-й хвилині відкрив рахунок, а на 84-й Аарон Крессвел встановив остаточний результат зустрічі — 2:0 на користь «Молотобійців».

Ярмоленка було замінено на 89-й хвилині.

Наразі, маючи в активі 11 пунктів, «Вест Хем» посідає четверту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

У цьому сезоні Андрій Ярмоленко зіграв за свій клуб п’ять матчів і забив два м’ячі.

Комментарии
Футбол 12:20 | 23 октября 2019 Українські арбітри працюватимуть на поєдинку Юнацької ліги УЄФА Футбол 12:20 | 23 октября 2019 Син Героя України Сашко Цимбал: «Мрію здобути всі футбольні кубки!» Футбол 12:20 | 23 октября 2019 Сергій Нагорняк: «Другий матч із грузинами був найкращим цього року для збірної» Футбол 03:20 | 23 октября 2019 Ліга чемпіонів. Дебютний м'яч Маліновського, ушкодження Зінченка та жорсткий екзамен від «ПСЖ» для Соболя Футбол 03:20 | 23 октября 2019 Ліга чемпіонів. «Шахтар» розписав результативну нічию із загребським «Динамо» в Харкові Футбол 03:20 | 23 октября 2019 Триває розіграш Кубка України серед жіночих команд сезону-2019/2020 Футбол 23:35 | 22 октября 2019 Ліга Європи. Українські арбітри отримали чергове призначення на матч групового раунду Футбол 23:35 | 22 октября 2019 Андрій Ярмоленко: «Я готовий грати з перших хвилин, але останнє слово завжди за тренером» Футбол 23:35 | 22 октября 2019 Юнацька ліга УЄФА. «Шахтар» U-19 удруге поспіль зіграв унічию Футбол 15:05 | 22 октября 2019 Реєстрацію для відбору до національної збірної України з кіберфутболу подовжено