Ліга Європи. «Динамо» розпочало виступ у груповому турнірі з перемоги над «Мальме»

22:35 | 19 сентября 2019
Цього разу «Динамо» виходило на старт групової стадії єврокубку після серії із шести матчів без перемог в рамках різних турнірів.

Цього разу «Динамо» виходило на старт групової стадії єврокубку після серії із шести матчів без перемог в рамках різних турнірів. Тому поєдинок проти шведського клубу виглядав як слушна нагода реабілітуватися в очах прихильників та нарешті отримати позитивний заряд емоцій, який міг додати впевненості та допомогти перервати чорну смугу.

Склад біло-синіх більш ніж наполовину відрізнявся від того, в якому вони розпочали попередній матч, із «Десною». Причому тільки Бурда був відсутній через дискваліфікацію, інші п’ятеро виконавців (Караваєв, Кадірі, Гармаш, Де Пена та Бєсєдін) втратили місця у «старті» з інших причин. Натомість отримали шанс футболісти, які не мають стабільної ігрової практики, — Шабанов, Сидорчук, повернулися до числа перших 11-ти Кендзьора, Шепелєв, Вербич та Родрігес.

Такий варіант складу киян виявився спочатку не набагато ефективнішим за попередній. У команди Михайличенка було багато бажання, руху та боротьби, але обмаль гострих комбінацій та нестандартних дій в атаці. У підсумку за весь перший тайм господарі не завдали жодного удару у площину воріт суперника. Гравці шведського клубу, який аж ніяк не належить до європейської еліти, спокійно діяли другим номером, і, хоча й самі попереду нічого особливого не створили, такий розвиток подій їх цілком влаштовував.

По перерві динамівці нарешті почали створювати моменти. Небезпечно головою пробивав Кендзьора, Вербич потурбував голкіпера зі штрафного, а Циганков не зумів переграти Даліна з близької відстані. Кияни надовго притискали суперника до воріт, але ніяк не могли знайти нагоди для результативного удару. Але наприкінці зустрічі прохід Шепелєва по центру з подальшим пасом на хід Буяльському нарешті допоміг подолати шведську оборону — Віталій пробив низом повз кіпера. 1:0, і «Динамо» перемогло вперше з початку серпня.

У грі взяли участь футболісти біло-синіх, які були викликані на вересневий збір національної команди України: Бойко, Миколенко, Циганков (замінений на 90-й хвилині), Буяльський (гол), Шепелєв (гольовий пас), Караваєв (вийшов на заміну на 90-й хвилині).

Ліга Європи. Груповий раунд. 1 тур

«Динамо» (Україна) — «Мальме» (Швеція) — 1:0 (0:0)

Гол: Буяльський (84).

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Кадар, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (к), Шепелєв, Буяльський, Вербич, Циганков (Караваєв, 90), Родрігес (Бєсєдін, 73).

Запасні: Бущан, Соль, Цітаішвілі, Де Пена, Гармаш.

Тренер: Олексій Михайличенко.

«Мальме»: Далін, Сафарі, Рікс, Левицькі, Баширу, Траустасон (Галль, 86), Розенберг (к), Крістіансен (Антонссон, 73), Беймо (Ларссон, 57), Бенгтссон, Л. Нільсен.

Запасні: Меліхарек, Кнудсен, Молінс, Бергет.

Тренер: Уве Реслер.

Арбітр: Александар Ставрєв (Північна Македонія).

Попереджені: Вербич (51) — Крістіансен (63).

19 вересня. Київ. НСК «Олімпійський».

«Копенгаген» (Данія) — «Лугано» (Швейцарія) — 1:0 (0:0)

2 тур. 03.10.2019

«Мальме» (Швеція) — «Копенгаген» (Данія)

«Лугано» (Швейцарія) — «Динамо» (Україна)

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді