Прем’єр-ліга. «Шахтар» упевнено розібрався з «Олімпіком», «Динамо» зіграло внічию із «Зорею»

02:05 | 02 сентября 2019
Сьогодні двома матчами завершився 6-й тур Прем’єр-ліги, який став останнім перед перервою на матчі збірних.

«Олімпік», який тиждень тому відібрав очки в «Динамо», цього разу нічого не зумів протиставити потужному тиску «Шахтаря». Хоча, треба віддати належне підопічним Ігоря Климовського, навіть незважаючи на швидкий пропущений гол, майже весь перший тайм вони виглядали досить пристойно, навіть намагаючись вести контргру. Але другий м’яч гірників наприкінці першої 45-хвилинки остаточно вбив інтригу в поєдинку.

Загалом зустріч двох донецьких клубів стала бенефісом Жуніора Мораеса. Форвард збірної України двічі забив сам, після флангових прострілів Ісмаїлі та Болбата, а також двічі асистував партнерам — Соломону та Марлосу.

У матчі взяли участь футболісти «Шахтаря», які викликані на вересневий збір національної команди України: Пятов, Болбат (гольовий пас), Кривцов (замінений на 68-й хвилині), Матвієнко, Степаненко (замінений на 62-й хвилині), Марлос (гол, жовта картка), Мораес (два голи, дві гольові передачі), Коваленко (вийшов на заміну на 62-й хвилині).

Матч між «Зорею» та «Динамо» вийшов більш напруженим. Кияни вели в рахунку з різницею у два м’ячі після того, як Де Пена спочатку віддав гольову передачу на Родрігеса, а потім забив сам з пасу Буяльського. Але моменти регулярно створювала й «Зоря». Удар Хомченовського Бойко парирував ногами, але незадовго до перерви й він не допоміг біло-синім. Один колишній динамівець, Михайліченко, потужно приклався до м’ячу здалеку, а другий, Громов, виявився першим на добиванні. 1:2.

У другому таймі динамівці мали шанс збільшити рахунок, коли Циганков влучив зі штрафного в поперечину. Але натомість забила «Зоря». Після кутового захисник господарів Абу Ханна оформив видовищний гол, завдавши удару через себе. 2:2. Як не дивно, в останні хвилині більш активними виглядали саме луганці, які ще минулого четверга проводили поєдинок Ліги Європи з «Еспаньйолом».

За «Динамо» грали футболісти, які вже завтра прибудуть до розташування національної збірної України: Бойко, Миколенко, Бурда (жовта картка), Буяльський (гольовий пас), Циганков, Караваєв (вийшов на заміну на 73-й хвилині).

«Олімпік» — «Шахтар» — 0:4 (0:2)

Голи: Мораес (13, 80), Соломон (45+3), Марлос (60).

«Зоря» — «Динамо» — 2:2 (1:2)

Голи: Громов (42), Абу Ханна (82) — Родрігес (18), Де Пена (36).

19.30

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді