Друга ліга: злива голів у Кривому Розі, глядацький рекорд у Тернополі

19:35 | 17 августа 2019
Родзинкою четвертого туру чемпіонату України серед команд другої ліги було те, що всі його матчі відбулися в один день — 16 серпня.

У групі «А» в епіцентрі уваги було протистояння в Тернополі, де зустрічалися команди, які ще не втрачали очок, — «Нива» й «Полісся» (щоправда, господарі провели на гру менше). До речі, для підопічних Василя Малика це був перший цього сезону поєдинок у рідних стінах, а от для житомирян чуже поле — як своє! Досить сказати, що поточного року футболісти «Полісся» в гостях ще не програвали. Та й у п’ятницю підопічним Анатолія Безсмертного забракло якоїсь дещиці, щоб продовжити цю приємну традицію. Лише в компенсований час «Нива» завдяки влучному пострілу Сергія Кисленка вирвала перемогу, що дозволило їй очолити турнірну таблицю. На матчі в Тернополі були присутні 3600 глядачів. Це поки що рекордний показник для поточного чемпіонату другої ліги.

А от ще одна «Нива», із Вінниці, хоча й знову грала вдома, не могла розраховувати на підтримку фанів, адже продовжує діяти дискваліфікація місцевого стадіону за неналежну поведінку вболівальників на поєдинку минулого сезону з «Поліссям». А тут ще й до Вінниці приїхав один із лідерів, «Верес», який є для «Ниви» незручним суперником. Проте господарям, які зазнали трьох поразок поспіль, відступати вже було нікуди, і вони зуміли дати рівнянам бій. Щоправда, рахунок відкрили гості, серед яких на 51-й хвилині відзначився Михайло Шестаков, але невдовзі Денис Долінський відновив рівновагу. 1:1.

Викликав інтерес і матч «Діназу» й «Буковини», адже у випадку нічиєї обидві команди могли записати до свого активу перші очки. Але іншої думки були футболісти з Вишгорода, які наприкінці зустрічі таки схилили шальки терезів на свій бік — 3:2.

Незважаючи на те, що в матчі «Ужгород» — «Поділля» рахунок не було відкрито, гострих моментів біля воріт обох команд не бракувало. Фото ffz.org.ua

У групі «Б» стосунки з"ясовували дебютанти професіональних змагань — «ВПК-Агро» й «Альянс», шляхи яких, до речі, перетиналися минулого сезону в аматорській першості України. Тоді за сумою двох чвертьфінальних поєдинків сильнішими виявилися гравці «ВПК-Агро», які невдовзі й зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Узяли гору вони й цього разу: на 52-й хвилині Антон Шарко завершив влучним ударом одну з численних атак господарів. 1:0.

Неочікувано розгорталися події в Кривому Розі, де фаворит, «Гірник», приймав «Миколаїв-2». Дебют був за гостями, які після ударів Владислава Швеця та Євгена Зарічнюка вели з рахунком 2:0. На 22-й хвилині універсал «Гірника» Ігор Бука відквитав один м’яч, проте відразу після перерви миколаївець Олександр Толгаренко ще раз змусив капітулювати воротаря криворіжців. Підопічним Геннадія Приходька, аби досягти зламу, довелося додати обертів і великими силами йти вперед. І «містяни» не витримали натиску. Господарів не зупинив навіть нереалізований на 69-й хвилині Ігорем Яровим пенальті. Вони продовжували наполегливо атакувати й були винагороджені: Сергій Гвоздевич оформив дубль і врятував «Гірник» від поразки. 3:3. Утім, осічкою «Гірника» відразу скористалися найближчі переслідувачі — «Кристал» і «Енергія», які після чергових перемог наздогнали криворіжців.