Favbet Ліга: п’ять голів у Полтаві та перші очки для «Олександрії»

00:20 | 11 августа 2019
У суботу в рамках третього туру чемпіонату України слідом за поєдинком між «Динамо» та «Шахтарем» відбулися ще дві зустрічі.

В одній із них бронзовий призер минулого сезону «Олександрія» не без проблем здолала «Олімпік». Обидві команди невдало розпочали турнір, не набравши за два тури жодного очка. Однак якщо підопічні Володимира Шарана могли спиратися на досвід та старий багаж, то донеччани виступають у чемпіонаті оновленим складом та з новим головним тренером.

У середині першого тайму суперники обмінялися небезпечними моментами — Фабіньо п’ятою пробив повз ворота, а Сітало змусив реагувати голкіпера «Олімпіка» Бетіма. А перед самою перервою олександрійці все ж витиснули гол. Небезпечних ударів завдавали Сітало й Банада, а забити пощастило Шендріку, який заштовхнув м’яч у ворота після сейву Бетіма після удару Безбородька.

Ключові події в поєдинку трапилися у короткий відрізок часу на початку другого тайму. На 56-й хвилині Матар зрівняв рахунок після передачі Геннадія Пасіча, однак незабаром гостей підвів Вантух, заробивши другу жовту картку. «Олександрія» одразу ж забила  — Безбородько оформив прем’єрний гол за команду розкішним дальнім ударом з льоту. У підсумку підопічні Шарана втримали перевагу і здобули три очки, хоча також догравали матч удесятьох.

В іншому поєдинку вечора суперники забили п’ять голів, а сам матч видався безкомпромісним та багатим на попередження. У дебюті зустрічі «Ворсклу» вивів уперед боснієць Шехіч, який провів свій перший гол за команду після флангової передачі. Полтавці продовжили контролювати хід гри, однак «Львів» несподівано відігрався. Кращий бомбардир львів"ян у минулому сезоні Бруно хитрим ударом головою змусив Ткаченка капітулювати. Та незабаром Шехіч знову вивів ворсклян уперед, удруге за матч замкнувши пас Артура з лівого флангу.

Гості могли відігратися ще до перерви — Чеснаков зрізав м’яч у стійку власних воріт, а Бруно не скористався помилкою Ткаченка. Утім, у другому таймі «Львів» таки забив другий гол, коли Шина прекрасним ударом у дальній кут відкрив лік своїм м’ячам за «містян». І от коли вже здавалося, що поєдинок завершиться внічию, «Ворсклі» все ж вдалося вирвати перші три очки в сезоні. У компенсований час арбітр призначив пенальті за гру Мартана рукою, і Васін влучно пробив з 11-метрової позначки.

Favbet Ліга-2019/2020. 3 тур

«Динамо» — «Шахтар» — 1:2 (1:1)

Голи: Родрігес (39) — Мораес (21), Марлос (64).

«Олександрія» «Олімпік» 2:1 (1:0)

Голи: Шендрік (43), Безбородько (61) — Матар (56).

Вилучені: Бухал (75) — Вантух (59).

«Ворскла» — «Львів» — 3:2 (2:1)

Голи: Шехіч (2, 27), Васін (90+6, з пенальті) — Бруно (21), Шина (59).

19.30

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді