Прем’єр-ліга. Без втрат — лише «Шахтар», «Динамо» та «Колос»

21:50 | 04 августа 2019
Трьома поєдинками завершився сьогодні другий тур чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Трьома поєдинками завершився сьогодні другий тур чемпіонату України серед команд Премєр-ліги.

Чинний чемпіон у Харкові невимушено розібрався з «Карпатами». Усі три м’ячі «Шахтар» забив внаслідок позиційних атак після чітко розіграних комбінацій. Варто виділити вихід на заміну на 68-й хвилині чемпіона світу серед збірних U-20 Сікана, який дебютував за гірників в офіційних матчах.

У складі «Шахтаря» у грі взяли участь футболісти, які викликалися на останній збір національної команди України: Пятов, Кривцов, Матвієнко, Степаненко (замінений на 82-й хвилині), Марлос (гол та гольовий пас).

«Зоря», яка впевнено увійшла в сезон та вже встигла пройти одного суперника в Лізі Європи, зустрічалася з «Дніпром-1», для якого цей матч був усього другим у Прем’єр-лізі. Підопічні Дмитра Михайленка вдало провели свій дебютний поєдинок в еліті, розібравшись з «Олімпіком». Сьогодні ж суперники обмінялися голами. Наприкінці першого тайму гості повели в рахунку: ще один чемпіон світу Булеца з кутового виконав подачу, а захисник дніпрян Когут завдав влучного удару головою. Луганці відігралися після перерви.

Другий матч в УПЛ проводив ще один дебютант дивізіону — «Колос». Причому знову ковалівці грали у столиці, адже, й вони самі, й «Олімпік» поки приймають суперників саме в Києві. Як і в матчі першого туру, в якому на «Оболонь-Арені» підопічні Руслана Костишина здобули видовищну перемогу над «Маріуполем», сьогодні на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського вони знову виявилися сильнішими за свого суперника.

Півзахисник «Колоса» Євгеній Смирний, який був одним з авторів м’ячів у ворота маріупольців, цього разу ледве не став антигероєм поєдинку, заробивши вилучення в кінці першого тайму. Але після перерви склади вирівнялися. Голкипер «Олімпіка» Пеньков за фол проти Нехтія був покараний вилученням та 11-метровим, з якого Гавриш і провів єдиний в матчі гол. Догравали ж «олімпійці» взагалі вдев’ятьох через червону карту Абубакара. «Колос» залишається однією із трьох команд УПЛ, разом з «Шахтарем» та «Динамо», які ще не втрачали очок. Оскільки два лідери в наступному турі зустрічаються між собою, цей список неодмінно зменшиться.