Студентська збірна України не зуміла пробитися до півфіналу Універсіади

11:50 | 10 июля 2019
В Італії відбулися чвертьфінальні матчі футбольного турніру 30-ї літньої Всесвітньої універсіади.

Свій поєдинок цієї стадії підопічним Анатолія Бузніка, які на груповому етапі посіли друге місце у своєму тріо, випало проводити проти збірної Бразилії. Гра проходила в місті Казорія поблизу столиці Універсіади, Неаполя, на стадіоні «Сан Мауро».

Тренерський штаб синьо-жовтих знову не обійшовся без ротації у складі. У старті з’явилися Ернест Астахов, Андрій Понєдєльнік, Андрій Штогрин, які в попередньому матчі, з мексиканцями, виходили на заміну, та Роман Толочко, який взагалі залишився в запасі. Збірна України відкрила рахунок уже на дев’ятій хвилині. Мінімальна перевага команди Анатолія Бузніка трималася майже 70 хвилин ігрового часу, але на наприкінці зустрічі суперники спочатку забили м’яч у відповідь, а потім оформили й переможний гол.

Тепер на українських студентів очікують два поєдинки в рамках мікротурніру за 5—8 місця. Перший із них відбудеться 11 липня.

Всесвітня універсіада-2019. 1/4 фіналу

Студентська збірна України — студентська збірна Бразилії — 1:2 (1:0)

Голи: Костишин (9) — Дос Сантос (80), Міліоранса (90).

Україна: Поспєлов, Астахов, Завійський, Костишин (Дорошенко, 56), Лобов, Понєдєльнік, Радченко, Соколов, Толочко (Думанюк, 62), Штогрин (Нурієв, 76), Юхимович.

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді