Харків другий рік поспіль прийматиме груповий етап жіночої Ліги чемпіонів

19:50 | 14 июня 2019

Україна знову прийматиме матчі футбольної Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд. Удруге поспіль в Харкові пройдуть поєдинки групового етапу євротурніру.

Уже 21 червня у Ньйоні відбудеться жеребкування, в якому чемпіон України, харківський »Житлобуд-1», дізнається своїх суперників. 

Загалом у жіночій Лізі чемпіонів-2019/2020 візьме участь рекордна кількість команд — 62, які представляють 50 національних асоціацій: 

22 колективи отримали пряму путівку до 1/16 фіналу. Це представники десяти асоціацій із найвищим рейтингом (по два клуби), а також чемпіони країн, які посідають у рейтингу місця з 11-го по 12-е. Решту 10 учасників 1/16 фіналу буде визначено у відбірному раунді (груповий етап), який відбуватиметься з 7-го по 13 серпня 2019 року на полях 10-ти клубів. 40 колективів будуть розбиті на четвірки, а перепустки до стадії плей-офф отримають переможці груп. Десять клубів були заздалегідь названі господарями міні-турнірів: «Твенте» (Голландія), «Гінтра Універсітетас» (Литва), «Сараєво-2000» (Боснія та Герцеговина), «Андерлехт» (Бельгія), «Слован» (Чехія), «Житлобуд-1» (Україна), «Брезніца» (Чорногорія), «Флора» (Естонія), РФШ (Латвія), «Помур"є» (Словенія). «Брага» (Португалія), «Спліт» (Хорватія), «Бешикташ» (Туреччина), «Флора» (Естонія), «Ніке» (Грузія) і «Алашкерт» (Вірменія) дебютують у кваліфікаційному раунді. Фінал жіночої Ліги чемпіонів відбудеться 24 травня 2020 року на стадіоні «Віола Парк» у Відні.

 

Процедура жеребкування / Road to Vienna: 2019/20 #UWCL

Пряма путівка до 1/16 фіналу

1. «Ліон» (Францяя,чинний чемпіон)

2. «Вольфсбург» (Німеччина)

3. «ПСЖ» (Франція)

4. «Барселона» (Іспанія)

5. «Баварія» (Німеччина)

6. «Славія» (Чехія)

7. «Манчестер Сіті» (Англія)

8. «Брондбю» (Данія)

9. «Фортуна» (Данія)

10. «Цюріх» (Швейцарія)

11. «Глазго Сіті» (Шотландія)

12. «Атлетико Мадрид» (Іспанія)

13. «Спарта» (Чехія)

14. «Фіорентина» (Італія)

15. «Санкт-Пельтен» (Австрія)

16. «Арсенал» (Англія)

17. «Пітео» (Швеція)

18. «Гетеборг» (Швеція)

19. «Ювентус» (Італія)

20. «Рязань-ВДВ» (Росія)

21. «Лугано» (Швейцарія)

22. «Чертаново» (Росія)

Жеребкування відбірного раунду (груповий етап)

Кошик 1 (господарі): «Гінтра Універсітетас» (Латвія), «Твенте» (Нідерланди), «Сараєво-2000» (Боснія та Герцеговина), «Житлобуд-1» (Україна), «Помур"є» (Словенія), «Андерлехт» (Бельгія), «Слован» (Словаччина), «Брезніца» (Чорногорія), «Флора» (Естонія) та ФК РФШ (Литва).

Кошик 2 (позиція 4 під час жеребкування): «Біркіркара» (Мальта), «Скала» (Фарери), «Лінфілд» (Північна Ірландія), «Мітровіца» (Косово), «Агаріста» (Молдова), «Драгон-2014» (Македонія), «Ніке» (Грузія), «Алашкерт» (Вірменія).

Кошик 3 (позиція 3 під час жеребкування): «Уексфорд Янгз» (Ірландія), АСА Тель-Авів (Ізраїль), «Брага» (Португалія), «Кардіфф Мет» (Уельс), «Спліт» (Хорватія), «Бешикташ» (Туреччина).

Кошик 4 (позиція 2 під час жеребкування, із цими командами не зіграє «Житлобуд-1»): «Штурм» (Австрія), ПАОК (Греція), «Брейдаблік» (Ісландія), ПК-35 (Фінляндія), «Гурнік» (Польща), «Ференцварош» (Угорщина), «Влазнія» (Албанія), НСА Софія (Болгарія).

Кошик 5 (позиція 1 під час жеребкування): ЛСК Квіннер (Норвегія), БІІК (Казахстан), «Аполлон» (Кіпр), «Спартак» (Сербія), «Мінськ» (Білорусь), «Олімпія» (Румунія), «Хіберніан» (Шотландія). 

Календар матчів і жеребкувань / Road to Vienna: 2019/2020 #UWCL

Жеребкування відбірного раунду: 21 червня 2019 року, Ньйон.

Відбірний раунд: 7-го, 10-го й 13 серпня 2019 року.

Жеребкування 1/16 фіналу: 16 серпня 2019 року.

1/16 фіналу: 11/12 і 25/26 вересня 2019 року.

Жеребкування 1/8 фіналу: 30 вересня 2019 року.

1/8 фіналу: 16/17 і 30/31 жовтня 2019 року.

Жеребкування 1/4 і 1/2 фіналу: 22 листопада 2019 року.

1/4 фіналу: 24/25 березня і 1/2 квітня 2020 року.

1/2 фіналу: 25/26 квітня і 2/3 травня 2020 року.

Фінал: 24 травня 2020 року, Відень.

Источник
Комментарии
Футбол 02:20 | 21 октября 2019 Прем’єр-ліга. «Динамо» завдяки перемозі над «Олександрією» повернулося на друге місце Футбол 02:20 | 21 октября 2019 WU-17: дівоча збірна України розпочала кваліфікаційний раунд Євро-2020 із поразки Футбол 02:20 | 21 октября 2019 Перша ліга: гол на день народження в Харкові, тіньове лідерство «Руху» Футбол 17:05 | 20 октября 2019 Чемпіонат України серед жіночих команд: зіграні чергові матчі у вищій лізі Футбол 17:05 | 20 октября 2019 Відкритий чемпіонат Футбольної академії УАФ: відбулися матчі 4-го туру Футбол 07:50 | 20 октября 2019 U-16: у першому з двох товариських матчів із командою Грузії збірна України вирвала перемогу Футбол 07:50 | 20 октября 2019 М’яч Романа Яремчука допоміг його «Генту» здобути перемогу в чемпіонаті Бельгії Футбол 01:05 | 20 октября 2019 Прем’єр-ліга. «Зоря» здобула вольову перемогу над «Десною» та підтягнулася до лідерів Футбол 01:05 | 20 октября 2019 Друга ліга. «Полісся» й «Кристал» — на вершині, але конкуренти дихають у спину Футбол 01:05 | 20 октября 2019 Руслан Маліновський узяв участь у божевільному матчі в італійській Серії А