Прем’єр-ліга: «Ворскла» очолила другу шістку завдяки перемозі над «Десною»

01:50 | 22 мая 2019
У 30-му турі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги у вівторок було зіграно три поєдинки.

У 30-му турі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги у вівторок було зіграно три поєдинки. Стосунки з’ясовували команди, що сперечаються за 7—12 місця.

У Чернігові мінімальну виїзну перемогу над «Десною» здобула «Ворскла». У зустрічі колективів, які є претендентами на Кубок престижу, єдиний гол відбувся після того, як Петровіч вдало підставив ногу під флангову передачу Сапая. Сербський легіонер полтавців відкрив лік своїм голам за головну команду «Ворскли» (раніше він забивав за «молодіжку»).

Підопічні Віталія Косовського вже шість турів йдуть без поразок (по три перемоги й нічиї). Натомість «Десна», яка нещодавно впевнено очолювала другу шістку, зазнала вже четвертої поразки за п’ять останніх турів.

У двох інших поєдинках суперечку вели колективи, які вирішують завдання зі збереження місця в елітному дивізіоні. Результативний матч відбувся в Одесі. «Чорноморець», що відчайдушно намагається залишити останній рядок, розібрався з «Карпатами», які після від’їзду до шотландського «Селтика» свого лідера Шведа мають суттєві проблеми в атаці. «Моряки» вперше перемогли вдома з листопада минулого року.

Ісландець Вільхамссон відкрив рахунок з передачі Голікова, перервавши безгольову серію одеситів у зустрічах із львів’янами, яка тривала 293 хвилини. Мякушко з пенальті відновив паритет у другому таймі, але голи Павлова та Рижука забезпечили господарям три бали. Гравці лінії захисту гостей, яких останнім часом регулярно критикує тренер зелено-білих Фабрісіо Гонсалес, дозволяли суперникам пробивати з меж штрафного. «Карпати» продовжили своє перебування в небезпечній зоні. Останнім, незважаючи на перемогу, залишився «Чорноморець».

Важливе турнірне значення мав також матч «Арсенала-Київ» та «Олімпіка» — команд, для яких в цьому чемпіонаті поле стадіону імені Валерія Лобановського є домашнім. Цього разу «рідні стіни» не допомогли здобути перемогу жодному із колективів. У першому таймі команди обмінялися голами, забитими у схожих ситуаціях. Матар та Танковський отримували м’яч після помилок захисників суперників та влучно пробивали під ближню стійку. Після перерви рахунок не змінився, навіть незважаючи на те, що «каноніри» майже цілий тайм мали чисельну перевагу після вилучення Геннадія Пасіча.