U-18: підопічні Олега Кузнецова програли у другому матчі на турнірі у Словаччині

19:05 | 21 мая 2019
Юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2001 року народження) мінімально поступилася іспанським одноліткам.

У другому поєдинку міжнародного турніру «Кубок Словаччини» синьо-жовті зустрічалися зі збірною Іспанії.

У середині першого тайму суперник відкрив рахунок, проте через сім хвилин півзахисник «Дніпра-1» Іван Литвиненко відновив статус-кво, реалізувавши пенальті. І все ж у другому таймі іспанці змогли забити другий м’яч, який виявився переможним.

Україна — Іспанія — 1:2 (1:1)

Голи: Литвиненко (30, з пенальті) — (23), (55).

Україна: Горох, Сорока, Калинчук, Махонін, В.Мудрик, Гудзинський (Данилюк, 59), Буханевич (Сичєвський, 59), Хижняк, Литвиненко (Посєвкін, 66), Лісовик, Гірний.

Матчі за 7-е, 5-е, 3-є й 1-е місця.

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді