Гольовий пас Романа Яремчука приніс його «Генту» перемогу у заключному турі чемпіонату Бельгії

21:05 | 19 мая 2019
У заключному турі вирішальної частини чемпіонату Бельгії «Гент» футболістів національної збірної України Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна приймав на власному полі «Андерлехт».

Пластун з’явився на полі з перших хвилин та відіграв до фінального свистка. Яремчук вийшов на заміну на 29-й хвилині, а на 78-й відзначився вирішальним гольовим пасом на партнера, який і приніс перемогу господарям з рахунком 2:1. Роман Безус вийшов на поле на 89-й хвилині.

Із 35 очками «Гент» фінішував на п’ятому місці у фінальній шістці команд.

Ігор Пластун провів за «Гент» у цьому сезоні 26 матчів, в яких відзначився двома гольовими пасами.

Роман Яремчук зіграв  45 поєдинків, забив 12 м’ячів та віддав чотири результативні передачі.

На рахунку Романа Безуса в сезоні-2018/2019 36 зустрічей у складі «Сент-Трюйдена» та «Гента», п’ять забитих м’ячів і три результативні передачі.

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді