Дівоча збірна України WU-16 розпочала Турнір розвитку УЄФА у Фінляндії з поразки від господарок

20:50 | 13 мая 2019
13 травня дівоча збірна України WU-16, складена з гравців 2003—2004 років народження, невдало стартувала на турнірі у Фінляндії.

Підопічні Сергія Сапронова з поразки розпочали міні-турнір, який входить до Програми розвитку УЄФА й у якому, окрім нашої команди, беруть участь збірні Фінляндії, Швейцарії та Литви.

У стартовому поєдинку на «Еріккіла Арені» в Гельсінкі українки зустрічалися з господарками змагань. Перший тайм наші дівчата провели більш вдало, ніж їхні суперниці. Уже на 10-й хвилині удар Інни Глущенко вивів синьо-жовтих уперед. Однак друга половина гри залишилася за фінками.

На 57-й хвилині півзахисник Енні Хуттунен зрівняла рахунок. А коли вже здавалося, що поєдинок завершиться внічию, вона оформила дубль й принесла Фінляндії перемогу.

Турнір розвитку УЄФА

Фінляндія (WU-16) — Україна (WU-16) — 2:1 (0:1)

Голи: Хуттунен (57, 80+3) — Глущенко (10).

Україна (стартовий склад): Келюшик, Семків, Каверзіна, Іванченко, Христюк (к), Котик, Тян, Ольхова, Мироненко, Мущенська, Глущенко.

У наступному матчі турніру українські дівчата зустрінуться з командою Швейцарії. Поєдинок відбудеться 15 травня (початок — о 15.00 за київським часом).