U-19: юнацька збірна України поступилася команді Італії в матчі еліт-раунду

18:50 | 23 марта 2019
Тепер лише диво може допомогти підопічним Сергія Нагорняка пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи.

Після першого туру еліт-раунду Євро-2019 у групі 7 ситуація в турнірній таблиці склалася так, що всі команди набрали по одному очку, тому в другому турі боротьба за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи починалася з нуля. Бельгійці цим скористалися, обігравши сербів — 2:0.

У наступному поєдинку квартету італійці на правах господарів із перших хвилин спробували забити швидкий гол, але синьо-жовтим вдавалося стримати атаки суперника. Більше того, підопічні Сергія Нагорняка відкрили рахунок. На 37-й хвилині Цітаішвілі, не реалізувавши пенальті, першим опинився на добиванні. 1:0. Утім, і хвилини не минуло, як «Скуадра адзурра» відігралася. Шкода, що знову, як і в матчі з сербами, синьо-жовті пропустили в самому кінці першого тайму. Це був уже другий гол від італійців.

Другий тайм був за синьо-жовтими. Досить сказати, що на 65-й хвилині Біловар і Муравський своїми ударами потрапляли в каркас воріт. Шкода, але всі спроби врятувати гру для підопічних Сергія Нагорняка не увінчалися успіхом. Більш того, вже в компенсований час італійці забили третій м"яч. 1:3.

Італія Україна — 3:1

Голи: Сальседо (38), Ріккарді (45+1), Беттелла (90+6) — Цітаішвілі (37). На 37-й хвилині Цітаішвілі не реалізував пенальті.

Італія: Карнезеккі, Белланова, Бетелла, Гоцці Іверу, Греко (Коррадо, 56), Фаджолі (Річчі, 65), Еспозіто (Гавіолі, 74), Портанова, Распадорі (Петреллі, 74), Сальседо, Ріккарді (Мерола, 66).

Україна: Трубін, Холод, Муравський, Снурніцин (Біловар, 47), Слива, Кащук (Шулянський, 72), Кріськів (Мудрик, 46), Білошевський, Цітаішвілі, Сікан, Бондаренко (Желізко, 35).

Попереджені: Річчі (77) — Сікан (59), Білошевський (73), Слива (83).