«Ференцварош» Івана Петряка поступився в першому чвертьфінальному матчі Кубку Угорщини

21:35 | 13 марта 2019

Сьогодні в першому чвертьфінальному матчі Кубку Угорщини «Ференцварош» Івана Петряка приймав на власному полі «Віді».

Півзахисник, який увійшов до резервного списку збірної України, що 18 березня розпочне підготовку до старту у відборі до Євро-2020, вийшов у стартовому складі команди Сергія Реброва.

Петряк відіграв повний поєдинок, але не зміг допомогти господарям уникнути поразки з рахунком 1:2. Ще один українець у складі біло-зелених, півзахисник Ігор Харатін, також провів на полі весь ігровий час.

Матч-відповідь відбудеться у Секешфехерварі 3 квітня.

Додамо, що в цьому сезоні Іван Петряк провів у складі «Ференцварошу» 30 матчів, в яких забив шість м’ячів та віддав 11 гольових передач.