Ліга Європи: «Шахтар» поступився «Айнтрахту» в Німеччині та завершив виступи в єврокубках у поточному сезоні

22:05 | 21 февраля 2019
У другому матчі з «Айнтрахтом» чемпіони України зазнали поразки з великим рахунком та зійшли з дистанції, хоча могли б розраховувати й на кращу долю, якби не два влучення в поперечину в другому таймі.

Виходячи з рахунку першого матчу, «Шахтарю» необхідно було забивати. Проте за перші півтайму гірники не створили попереду фактично нічого. А от господарі, витримавши паузу, реалізували перші ж свої гольові нагоди. Напевно, відсутність через дискваліфікацію гравців збірної України Степаненка та Кривцова далася взнаки, негативно вплинувши на надійність оборони команди Паулу Фонсеки.

Спочатку Йович відгукнувся на простріл да Кошти з правого флангу, перегравши Пятова потужним ударом із району 11-метрової позначки, а потім Алле реалізував пенальті, який було призначено за гру рукою Матвієнка.

До перерви гравцям «Шахтаря» вдалося лише двічі пробити в площину воріт, але удари Мораєса та Бутка виявилися занадто слабкими, щоб створити якісь проблеми для Траппа. У другому таймі гірники перелаштувалися, Коваленко зайняв більш звичну позицію атакувального півзахисника, але гостям знадобилося майже 20 хвилин, щоб почати серйозно розгойдувати оборону «Айнтрахта».

Марлос віддав точний пас на хід Ісмаїлі, який виконав простріл на Мораєса. Нападник гірників виграв боротьбу за позицію в захисників та переграв голкіпера ударом з близької відстані, повернувши інтригу до гри. А невдовзі лише поперечина врятувала господарів після потужного пострілу Марлоса із середньої відстані.

«Шахтар» зумів притиснути суперника до воріт наприкінці матчу, Тайсон навіть пробив головою в поперечину, але контратака «Айнтрахта» поховала надії гірників — Алле на 80-й хвилині оформив дубль. Згодом ударом з-за меж штрафного забив ще й Ребич, установивши остаточний рахунок — 4:1.

У матчі взяли участь гравці, яких Андрій Шевченко викликав на останній у 2018 році збір національної команди: Пятов, Бутко (замінений на 66-й хвилині), Болбат (вийшов на заміну на 66-й хвилині), Матвієнко (жовта картка), Коваленко (замінений на 80-й хвилині).