У першому офіційному поєдинку року «Динамо» у Греції здобуло перспективну нічию з «Олімпіакосом»

22:05 | 14 февраля 2019
У протистоянні динамівців із грецьким клубом дався взнаки чималий проміжок часу, який кияни провели без офіційних поєдинків.

У протистоянні динамівців із грецьким клубом дався взнаки чималий проміжок часу, який кияни провели без офіційних поєдинків. Лише в заключній частині зустрічі підопічні Олександра Хацкевича знайшли свою гру та в підсумку зуміли врятуватися від поразки.

Після доволі спокійного стартового відрізку, протягом якого суперники придивлялися один до одного, господарям вдалася результативна атака. Перше ж переведення м’яча до штрафного майданчика киян призвело до голу в їхні ворота. Фортуніс, вигравши боротьбу в Миколенка, скинув м’яч під удар Хассану, якому Кендзьора не завадив завдати результативного удару. 1:0. Невдовзі той-таки Фортуніс пробачив динамівців, перехопивши передачу Кендзьори на Бойка, але не зумівши влучити у ворота.

У подальшому події відбувалися здебільшого в середині поля. Гравці «Олімпіакоса» діяли в атаці, здавалося, гостріше, натомість чималий брак у передачах у виконанні біло-синіх довго не дозволяв їм наблизитися до воріт Жозе Са. Утім, киянам вистачило єдиної створеної нагоди, аби зрівняти рахунок. Триходівка Циганков — Кендзьора — Буяльський завершилася бездоганним ударом Віталія з центру штрафного. 1:1. Але на перерву команди пішли все-таки за рахунку на користь грецької команди. Діаш вдало піймав м’яч на ногу після відскоку, перегравши Бойка з далекої відстані.

У другому таймі «Динамо» поступово налагодило гру в атаці й створило низку гольових нагод. Варто виділити момент на 70-й хвилині, коли лише чудова реакція Жозе Са врятувала «Олімпіакос» після потужного удару Циганкова у ближній кут. А за кілька хвилин до завершення Вербич після скидки Циганкова встановив остаточний рахунок — 2:2.

У матчі взяли участь гравці, яких Андрій Шевченко викликав на останній у 2018 році збір національної команди: Бойко, Бурда, Миколенко, Буяльський (гол), Шапаренко (замінений на 82-й хвилині), Циганков (гольовий пас).